DataLife Engine > Цікавинка > Власна справа: Від реєстрації торговельної марки – до розвитку та зростання

Власна справа: Від реєстрації торговельної марки – до розвитку та зростання


24.01. Разместил: yuriy
Приватний бізнес та реєстрація власної торговельної марки
Питання реєстрації власної торговельної марки актуальне питання, як для початківців бізнесменів, так і для солідних компаній, адже захистити і убезпечити добре ім'я важливо в будь-якій сфері діяльності. Для того, щоб отримати виключне право або патент на торговельну марку, яке стане гарантійним захистом від дій недобросовісних конкурентів, потрібно зареєструвати власне ім’я, тобто торговельну марку. Зареєструвати власну торговельну марку сьогодні дуже просто, для цього навіть не потрібно залишати свій офіс та витрачати час на пошуки відповідних компаній, адже можна скористатися послугою онлайн https://profitmark.ua і оформити усі необхідні документи.

Саме індивідуалізація товару є основним елементом для успішного просування його на ринку та попиту серед споживачів. Кожному підприємцю чудово відомо наскільки важливо починати власну справу маючи власне ім’я, яке дозволить виділити свою продукцію серед інших, забезпечити їй пізнаваність та відповідно привернути увагу клієнтів. Тому дуже важливим фактором є захищеність для торговельної марки, оскільки конкуренти можуть скористатися чужою маркою та завдати шкоди, в результаті яких власник бренду зазнає значних збитків.

Відкриття власної справи: Від реєстрації торговельної марки – до подальшого розвитку
В процесі розвитку бізнесу, а особливо при досягнення значного успіху та стабільного прибутку питання захисту власної торговельної марки стає особливо актуальним, оскільки збільшується і кількість бажаючих скористатися уже відомим брендом та за рахунок його популярності збагатитися. В такому випадку надзвичайно актуальним стане виключне право на власну торговельну марку, яке дозволить отримати відшкодування за подібні недобросовісні дії конкурентів. Проте якщо не було оформлено відповідних документів та підприємець, який зазнав збитків в процесі подібних дій інших осіб, не є власником свідоцтва на дану торговельну марку не зможе довести свою правоту. Крім того, що зареєстрованість власної марки є гарантією захищеності від нечесних дій зловмисників, це ще надійність, якість та підтвердження репутації в очах споживачів.

Саме тому кількість зареєстрованих торгових марок постійно збільшується, і для того щоб зареєструвати власну торговельну марку потрібно спочатку перевірити, чи не ніхто Вас не випередив та зареєстрував таку назву вже раніше. Подібну перевірку варто проводити ще на початку бізнесу, коли лише розкручується бренд і є можливість ще замінити ім’я на інше, незапатентоване, та розвивати свою справу, а разом з цим і популярність торговельної марки серед споживачів.

Вернуться назад