DataLife Engine > Цікавинка > Відшкодування втрат на суму 17,6 млн грн забезпечили тернопільські аудитори у 2020 році

Відшкодування втрат на суму 17,6 млн грн забезпечили тернопільські аудитори у 2020 році


22.01. Разместил: yuriy
Упродовж 2020 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області за результатами заходів державного фінансового контролю виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 42,3 млн грн.

Завдяки аудиторам об’єкти контролю забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 17,6 млн грн, з яких 6,4 млн грн повернуто до бюджетів різних рівнів.

За підсумками державних фінансових аудитів об’єкти аудиту впровадили 47 пропозицій, економічний ефект від упровадження 23 з них становить майже 10 млн грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 49 управлінських рішень.

Правоохоронні органи розпочали 9 досудових розслідувань та вручили 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені порушення 41 посадову особу перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 26 – до дисциплінарної. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 20 фінансових санкцій.

Вернуться назад