DataLife Engine > Цікавинка > Денис Шмигаль взяв участь у церемонії ротації військових Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки українських військовослужбовців

Денис Шмигаль взяв участь у церемонії ротації військових Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки українських військовослужбовців


17.04. Разместил: yuriy
16 квітня під час робочої поїздки на Львівщину Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль взяв участь в офіційній церемонії передачі повноважень Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U).

Також участь у церемонії взяли Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, голова Львівської ОДА Максим Козицький та начальник Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

Денис Шмигаль звернувшись до військових країн НАТО, які проводили навчання українських військовослужбовців, подякував їм за участь в посиленні обороноздатності нашої держави.

«Спільні навчання та програми підготовки українських військових надзвичайно важливий компонент для подальшої євроатлантичної інтеграції України та наближення Збройних Сил України до стандартів НАТО. Євроатлантична інтеграція України закріплена в Конституції України. Для нашої країни - це не тільки геополітичний, а і ціннісний вибір», - відзначив Прем’єр-міністр.

Очільник українського Уряду також наголосив, що розширення військового та військово-технічного співробітництва, міжнародні програми підготовки військових є також фактором стримування агресора.

«Демонстрація підтримки країн-членів Альянсу зараз особливо важлива для України та українців. Росія продовжує «бряцання» зброєю на кордоні з Україною. Така агресивна політика та поведінка вже отримала відповідну реакцію та засудження зі сторони світової спільноти», - підкреслив Денис Шмигаль.

В свою чергу, Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін відзначила, що українські збройні сили стали одними з найбільш боєздатних збройних сил в Європі сьогодні і Сполучені Штати пишаються тим, що такі спільні зусилля в галузі безпеки стали внеском у досягнення цього вражаючого результату.

«Наша спільна робота включає підготовку, яку ви проводите тут у Яворові, яка допомагає перетворити українську армію на таку, що є оперативно сумісною із силами НАТО. Але це лише частина безпекової допомоги на 2 мільярди доларів наданої Україні Сполученими Штатами з 2014 року, що охоплює широкий спектр заходів», - відзначила Крістіна Квін.

Вернуться назад