DataLife Engine > Цікавинка > Мінветеранів розпочинає співпрацю з Національним інститутом стратегічних досліджень

Мінветеранів розпочинає співпрацю з Національним інститутом стратегічних досліджень


28.11. Разместил: yuriy
Міністерство у справах ветеранів України та Національний інститут стратегічних досліджень підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Документ передбачає науково-експертну кооперацію щодо формування державної ветеранської політики, проведення наукових досліджень та аналізу сучасних викликів та можливостей у сфері соціальної політики щодо захисників та членів їхніх родин, розробку інформаційних, аналітичних, методичних матеріалів.

«Ті питання, які постають у контексті напрямів діяльності Міністерства у справах ветеранів, є дуже важливими, – сказав директор Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Богомолов. – У сучасних реаліях необхідне посилення національної стійкості та зміна ставлення суспільства до ветеранів. Тому ми раді співпрацювати та допомагати вашому Міністерству».

Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна зазначила, що Національний інститут стратегічних досліджень – одна з найпотужніших наукових установ України, яка зробила великий внесок у розбудову нашої державності.

«Формування і реалізація державної політики має спиратися, передусім, на фундаментальні речі: науку, знання, глибоку аналітику, – наголосила Юлія Лапутіна. – Тому ми започатковуємо тісну співпрацю, яка дозволить науковцям отримати нові знання і виробити свіже бачення ефективної ветеранської політики. Спільно ми запропонуємо нові стратегічні рішення на кожному з напрямків реінтеграції ветеранів у мирне життя».

Очільниця Мінветеранів повідомила, що наразі в Україні налічується понад 400 тисяч учасників АТО/ООС. Якщо говорити про всі категорії, якими опікується Міністерство, – родини ветеранів, постраждалі учасники Революції Гідності, сім’ї загиблих захисників, – то ця цифра складає близько 1,2 мільйона людей.

«Це – значна категорія, яка впливає на різні соціальні процеси. І, на жаль, фундаментальні дослідження на цю тему ще не проводилися. Ми б хотіли започаткувати їх разом. Ми прагнемо, щоб ви були активними учасниками реалізації ветеранської політики», – сказала Юлія Лапутіна.

Вернуться назад