За хитромудрість в 1,1 млн.грн.  – кримінальна відповідальність!

За хитромудрість в 1,1 млн.грн. – кримінальна відповідальність!

06.03 09:27    
Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДПА у Житомирській області здійснюється комплекс заходів щодо виявлення та припинення діяльності злочинних угрупувань, що здійснюють операції по легалізації доходів злочинного походження, та забезпечення відшкодування завданих державі збитків, в поточному році виявлено 2 злочини, за яким порушено кримінальну справу за ст. 209 КК України загальна сума виявленого легалізованого доходу складає 1,1 млн. грн., накладено арешт на майно на загальну суму 2,2 млн. грн.

Так, в результаті реалізації оперативних матеріалів співробітників Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА у Житомирській області, в ході проведення оперативно – слідчих заходів в рамках розслідування кримінальної справи, слідчим відділом податкової міліції ДПА області порушено кримінальну справу за ст.209 ч.2 КК України відносно службових осіб ТОВ „ТК”.

За повідомленням прес-служби ДПА в Житомирській області, протягом 2004 року вказані службові особи використовуючи підроблені бланки підконтрольної фірми-нерезидента, з підробленим підписом власника іноземної кампанії, фактично керуючи розрахунковими рахунками кампанії, відкритими у банківських установах Латвії, організували розмитнення харчових продуктів через приватного підприємця та подальший рух товару по території України до кінцевого споживача.

У вказаний період товариство, використовуючи документи та реквізити підконтрольної фірми-нерезидента, яка згідно з отриманими даними припинила існувати у належному правовому та фінансовому стані, надало до митних органів України недостовірні дані про походження, асортимент, найменування товару та занизила його вартість понад 500 тис. грн.

В подальшому, з метою легалізації грошових коштів та товару, здобутих злочинним шляхом, фактичною вартістю біля 1 млн. грн., ввезених шляхом контрабанди, службові особи товариства здійснювали його реалізацію по занижених цінах суб’єкту підприємницької діяльності з ознаками „фіктивності”.

Як стало відомо Інтернет-порталу "Рупор Житомира", фактично товар, одразу після розмитнення, завозився і оприбутковувався від імені “фіктивних” підприємств по ринкових цінах, які перевищували вартість розмитнення в декілька разів, і легалізувався шляхом подальшої реалізації суб’єктами господарської діяльності різних регіонів України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:41
На Харківщині прикордонники припинили незаконне переміщ ...
Сьогодні 16:09
На Буковині прикордонники завадили переміщенню тютюнови ...
Сьогодні 15:48
Чернігівщина: Поліцейські розшукали пенсіонера, який по ...
Сьогодні 15:48
На Хмельниччині судитимуть трьох осіб за нанесення збит ...
Сьогодні 15:08
На Закарпатті прикордонники попередили чергову спробу т ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
Сьогодні 18:04
У Житомирі судитимуть викладачку музичної школи, обвину ...
Сьогодні 10:20
У Житомирі члену МСЕК за продаж групи інвалідності пора ...
Вчора 10:39
Благодійність на продаж: У Житомирі затримали голову фо ...
27 червня 13:01
На Житомирщині під час обшуків поліцейські вилучили виб ...
27 червня 12:28
Поліція Житомирщини застерігає: полювання у лісах регіо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення