DataLife Engine > Кримінал > За тиждень на Житомирщині правоохоронці виявили шістьох іноземців-порушників

За тиждень на Житомирщині правоохоронці виявили шістьох іноземців-порушників


10.09. Разместил: yuriy
На території області тривають спільні заходи поліції, прикордонників і міграційної служби щодо виявлення осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні. Упродовж тижня правоохоронці перевірили ринки у чотирьох населених пунктах регіону та виявили іноземців-порушників серед продавців.
Спільні рейди-перевірки у період з 6 по 10 вересня відбувались у містах Бердичеві, Овручі, Радомишлі та в обласному центрі. Правоохоронці звертали увагу на продавців товарів, громадян іноземних держав, перевіряючи легальність їх перебування в Україні.

Відтак, поліцейські підрозділу міграційної поліції спільно з прикордонниками та працівниками Державної міграційної служби зафіксували порушення 6 з них українського законодавства. Серед таких громадяни Узбекистану, Російської Федерації, Турції та Азербайджану.

Порушників було доставлено до територіальних підрозділів УДМС, де за поданнями поліцейських відносно них складені адміністративні матеріали за ст. 203 КУпАП, що передбачає штрафні санкції. Крім цього, уже прийняті рішення про їх примусове повернення до країн походження.

Також 9 вересня у м. Новограді-Волинському у рамках спеціальних заходів поліцейські виявили у громадянина Литви наркотичну сировину.

Нагадуємо, для протидії правопорушенням, учиненим іноземцями і відносно них, поліція активізувала перевірку осіб мігрантів. Відпрацювання ринків та торгівельних майданчиків – це лише один із заходів правоохоронців.

Вернуться назад