DataLife Engine > Кримінал > На Житомирщині виявлений підпільний деревообробний цех

На Житомирщині виявлений підпільний деревообробний цех


26.02. Разместил: yuriy
Співробітниками управління податкової міліції ДПА у Житомирській області на території Новоград-Волинського району, в ході реалізації оперативної інформації виявлено та нейтралізовано підпільний цех по виробництву та первинній обробці деревини. Цех знаходився на території колишнього КСП. Діяльність підприємства проводилася без документів. В результаті огляду виробничих площ вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 100 тис.грн. Проводиться перевірка каналів збуту продукції.

У цьому ж регіоні в приватному помешканні припинено діяльність підприємства по обслуговуванню та ремонту автомобілів. В ході перевірки податківцями зафіксовано повну відсутність необхідних дозволів, вилучено обладнання на суму 120 тис.грн.

Працівниками Бердичівського відділу податкової міліції призупинено функціонування незаконного виробництва по виготовленню металевих конструкцій, а також підпільного цеху по виготовленню меблів. В ході обстеження місця події вилучено ТМЦ на суму 200тис.грн. а саме – верстати, компресори, преси, готову продукцію.
Податковими міліціонерами м. Житомира встановлено факт функціонування нелегальної мануфактури по виготовленню пластмасових виробів. Тільки вартість обладнання, яке використовувалося без будь-яких дозвільних документів, склала близько 1 мільйона гривень. Розмах вражаючий, але сплата податків до державної скарбниці дорівнювала нулю.

В результаті оперативних міроприємств співробітниками податкової міліції області на території м.Бердичів виявлено та нейтралізовано міні-фабрику по виготовленню молочної продукції.

Незаконний промисел здійснювався, природньо, без держреєстрації та відповідних дозволів. В ході огляду місця події виявлено та вилучено товаро-матеріальних цінностей на загальну суму близько 50 тис.грн. а саме – блендера, промислові міксери, холодильні камери. Проводиться перевірка з метою виявлення каналів збуту продукції.
Всього, тільки у січні 2009 року, в результаті діяльності податкових міліціонерів Житомирської області виявлено та ліквідовано 11 досить крупних нелегальних виробництв товарів повсякденного вжитку. До Державної казни додатково надійшло більше 2-х мільйонів гривень.

Вернуться назад