DataLife Engine > Культура > У Житомирі відбудеться творча зустріч з Ольгою Герасим’юк та Мар’яною Савкою

У Житомирі відбудеться творча зустріч з Ольгою Герасим’юк та Мар’яною Савкою


18.11. Разместил: yuriy
23 листопада о 16.00 у Львівській майстерні шоколаду (Майдан Перемоги, 7) відбудеться презентація книги «Я повернулася. Люблю» відомої української телеведучої та громадської діячки Ольги Герасим’юк.

«Я повернулася. Люблю» - це збірка есеїв та дорожніх нотаток, до якої увійшли тексти за більше ніж десять років. Захопливі подорожі, знайомство з світом через призму людських доль і характерів, доленосні знайомства, втрати та віднайдення себе – про все це у чуттєвій розмові авторки з модераторкою Мар’яною Савкою.

А вже о 18:00 запрошуємо на «ліниво-ніжний» концерт поетеси Мар'яни Савки та «Мар’яничів» «Говори зі мною». «Говори зі мною» - музично- поетичний проект від Тріо «Мар‘яничі». Це поезія Мар’яни Савки, Юрка Іздрика, Грицька Чубая. Пісні у стилі танго, блюзу, босанови авторства Мар‘яни в аранжуванні піаніста Юрія Романіва та гітариста Сергія Гуріна. За рік існування Тріо «Мар‘яничі» створило музичні перформанси «В саду зізнань», «Одного разу», «Дримбанґо», «Спів-Причетність». Концертувало у Львові, Києві, Одесі, Тернополі, Дніпрі, Луцьку, Чернігові, Трускавці.

Тріо «Мар‘яничі»:
Мар’яна Савка - фронтвумен гурту, поетка і видавчиня - концепція, вокал, дримба, тексти і мелодії.
Юрій Романів, музичний керівник гурту - аранжування і клавішні.
Сергій Гурін - акустична гітара, аранжування.

Вхід на всі події вільний.
У Житомирі відбудеться творча зустріч з Ольгою Герасим’юк та Мар’яною Савкою

Вернуться назад