Вікторія Краснопір: Сімейна медицина є відкритою, доступною та максимально наближеною до людини

Вікторія Краснопір: Сімейна медицина є відкритою, доступною та максимально наближеною до людини

22.05 18:27    
На цьому наголосила сьогодні, 22 травня, заступник міського голови Вікторія Краснопір під час брифінгу щодо роботи Центру первинної медичної допомоги.

Участь у брифінгу також взяли: начальник управління охорони здоров’я міської ради Марія Місюрова та директор КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради Іван Дідик.

«Житомир приєднався до медичної реформи, яка відбувається в Україні. У місті була проведена широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо впровадження сімейної медицини. І на сьогодні у нас активно відбувається підписання декларацій з сімейними лікарями. Житомир має другу рейтингову позицію серед міст України, після Маріуполя, по укладенню декларацій з сімейними лікарями», - сказала Вікторія Краснопір.

Також Вікторія Краснопір повідомила, що цього року Житомир долучився до відзначення до Всесвітнього дня сімейного лікаря, проведенням «Ярмарків здоров’я» в амбулаторіях.

«Подібними заходами ми хочемо показати важливість сімейного лікаря, від якості послуг, які вони надаватимуть, залежить дуже багато. Уява житомирян про медицину формується саме з ланки сімейних лікарів. Адже сімейний лікар має особливу відповідальність, супроводжуючи людину фактично від пологового будинку і протягом усього її життя. Сімейна медицина є відкритою та доступною та максимально наближеної до людини», - наголосила заступник міського голови.

Директор КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради Іван Дідик повідомив, що Житомир активно долучився до реформування ланки первинної медичної допомоги. Укладено більше 66 тисяч угод між лікарями, які надають первинну медичну допомогу, та громадянами, комп’ютеризовано робочі місця сімейних лікарів, впроваджено «Поліклініку без черг», здійснюються необхідні заходи щодо переведення паперових медичних карт та електронні.

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Марія Місюрова закликала з довірою відноситися до сімейної медицини, не зволікати з вибором сімейного лікаря, пам’ятати про важливість своєчасних профілактичних обстежень та ранньої діагностики.

Нагадаємо: комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради створено відповідно до рішення Житомирської міської ради від 18.12.2017 № 855. До новоствореного центру увійшли структурні підрозділи міських лікарень, які надавали первинну медичну допомогу населенню. Основною метою діяльності Центру є забезпечення організації кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги населенню міста, проведення комплексу профілактичних заходів з попередження і зниження захворюваності, інвалідності і смертності, раннього виявлення захворювань, надання прикріпленому за сімейно-територіальним принципом та за укладеними деклараціями населенню кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги, здійснення моніторингу за станом здоров’я, забезпечення дотримання прав і обов’язків пацієнтів. Первинна медична допомога надається пацієнтам в амбулаторіях Центру і на дому сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. У Центрі працюють 152 лікаря загальної практики – сімейної медицини та 67 педіатрів. Центр ПМСД – це сучасний медичний заклад, який комп’ютеризується для ведення електронної медичної документації та створення умов для отримання пацієнтом он-лайн консультацій обраного сімейного лікаря. В амбулаторіях Центру створюються комфортні умови для перебування пацієнтів: проводяться ремонті роботи, закуповуються зручні меблі та необхідне обладнання.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:09
26 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 17:28
Українець віз у запасному колесі 17 кілограмів наркотик ...
Сьогодні 15:27
Аудитори встановили порушень на суму 353,9 тис. грн. пі ...
Сьогодні 15:21
Експосадовців Служби зовнішньої розвідки України викрил ...
Сьогодні 14:41
В Киеве мужчина облился неизвестным веществом и поджег ...
Вчора 18:38
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на ср ...
Вчора 13:20
Аудитори Черкащини у січні 2020 року забезпечили відшко ...
Вчора 13:17
Зарядити електрокар можна вже на Центральному столичном ...
Вчора 13:11
Стильная мебель позволяет кардинально изменить интерьер ...
24 лютого 17:02
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
Сьогодні 15:30
Житомирська міськрада незаконно надала благодійному фон ...
Сьогодні 14:30
Схема продажу елітних автомобілів, викрадених в ЄС: На ...
Сьогодні 10:33
В поліції Києва розкрили подробиці «продажу» крісла губ ...
Вчора 10:00
У Житомирі СБУ затримала кіберполіцейського на вимаганн ...
Вчора 09:08
В центрі Житомира затримали автозлодія
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення