Звернення до міської влади щодо критичної ситуації, яка склалась на ринку зовнішньої реклами

16.04 14:54    
Галузь зовнішньої реклами наразі опинилась на межі виживання. Як тільки оголосили обмежувальні заходи пов’язані з боротьбою з пандемією COVID-19 замовники масово почали скорочувати рекламні бюджети, зупиняти та достроково розривати контракти. У Житомирі уже пустує понад 75 % рекламних площ, і прогнозні показники на травень-червень критично низькі - очікування комерційної реклами всього 10-15 %.

Асоціація операторів зовнішньої реклами України у перші ж дні карантину, як тільки стало зрозуміло наскільки сильно обмежувальні заходи вплинуть на галузь, звернулась до керівництва міст та селищ, в тому числі і Житомира, з поясненням форс-мажорних обставин і проханням запровадити тимчасові пільги, які допоможуть бізнесу пережити скрутний період.

У таких містах як Київ, Одеса, Львів, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці тощо місцеве керівництво, розуміючи критичність ситуації, одним з першим своїх рішень прийняли надання пільг рекламорозповсюджувачам щодо оплати за користування комунальними місцями розміщення рекламних конструкцій. Подібні рішення приймають навіть невеличні міста і села. Ми дуже вдячні органам місцевої влади, які допомагають підприємцям вижити в складній ситуації. Наголошуємо, що запровадження «податкових канікул» - це звична антикризова практика у всьому світі.

Чому для операторів критично важливо скасувати чи принаймні зменшити оплату за користування місцями розміщення рекламних конструкцій? Бо в звичайних умовах, третина усіх грошових надходжень іде саме на оплату оренди комунальних місць. При тотальному падінні замовлень платіж до місцевих бюджетів за користування місцями вдвічі перевищує валові надходження і є непосильним для операторів. Зараз ми вимушені використовувати резерви і позики, аби принаймні на мінімальному рівні виплачувати заробітну плату працівникам і підтримувати їх родини, сплачувати податки та утримувати конструкції в життєздатному стані.

Хочемо наголосити, що члени Асоціації операторів зовнішньої реклами України - добросовісні суб’єкти господарювання. Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання і не маємо заборгованості перед місцевими бюджетами. Ситуація, яка склалася на ринку не залежить від нашої волі. Зі своєї сторони ми всіляко допомагаємо в боротьбі з епідемією. Ми розміщуємо соціальну рекламу, через яку доносимо до людей способи профілактики інфікування, адже інформування населення дуже важливе для успішної боротьби з епідемією.

Ми дуже сподіваємось, що Україна успішно подолає небезпечну хворобу, і ми якомога швидше повернемося до нормального ритму життя, зможемо реалізувати заплановані проекти та повноцінного наповнювати бюджети.

У складній економічній ситуації, яка склалася влада кожного міста має обрати: вижимати останнє з підприємців та підштовхувати їх до банкрутства чи надати тимчасову пільгу та зберегти бізнес, який стабільно даватиме надходження в бюджет після зняття карантинних обмежень. Надіємось, що і міське керівництво Житомира обере конструктивний шлях підтримки бізнесу.
Звернення до міської влади щодо критичної ситуації, яка склалась на ринку зовнішньої реклами

Звернення до міської влади щодо критичної ситуації, яка склалась на ринку зовнішньої реклами

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:57
На сході та на заході прикордонникам пропонували по 100 ...
Сьогодні 17:33
Прикордонник Білгород-Дністровського загону припинив ди ...
Сьогодні 17:18
Білорус обладнав мікроавтобус тайником та запакував зап ...
Сьогодні 16:50
Ведуча новин російського телеканалу «РБК» отримала забо ...
Сьогодні 16:46
На Одещині жінка залишила трьох малолітніх дітей та піш ...
Вчора 12:42
Тікаючи від прикордонників, порушники викинули майже 15 ...
Вчора 12:39
Марина Лазебна: Розвиток жіночого підприємництва – це ш ...
Вчора 12:36
Готуємо концесію контейнерного термінала в порту «Чорно ...
Вчора 12:33
Прем’єр-міністри України та Естонії підписали міжурядов ...
Вчора 12:30
Харьковская область: во время ликвидации пожара пожарны ...
Сьогодні 11:49
У Житомирі спецпризначенці затримали грабіжницький дует
Сьогодні 11:46
Столичного посадовця та трьох його співучасників судити ...
27 листопада 22:50
У Житомирі через борг 28-річний лікар вдарив ножицями в ...
27 листопада 15:13
У Житомирі розкрито замах на вбивство директорки стомат ...
27 листопада 11:43
В Житомирській області п'яний водій, намагаючись втект ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення