Яна Зінкевич: Ми раді, що в нашій команді такі достойні люди, як Людмила Зубко

25.09 15:42    
Людмила Зубко, яку партія «Європейська солідарність» висунула кандидаткою у міські голови Житомира, зустрілась з волонтерами, молоддю і активною громадою міста, щоб обговорити "Маніфест успішного міста для людей". Цей документ є програмним планом дій, який Людмила Зубко розробила для розвитку Житомира.
До зустрічі з житомирянами долучилась також Яна Зінкевич, народна депутатка від партії «ЄС», ветеранка, доброволець-медик, командир медичного батальйону «Госпітальєри».
Яна Зінкевич: Ми раді, що в нашій команді такі достойні люди, як Людмила Зубко

«Партія «ЄС» і декларує, і виконує ключові постулати європейського розвитку України. Для мене як ветерана, дуже важлива підтримка армії, шлях до ЄС і вступ в НАТО. Саме наша партія – може, вміє і досягає цих результатів. Вона показала це за попередні 5 років. У нас дуже потужна команда, кожен представник якої є лідером у своєму напрямку», - наголосила Зінкевич.

За її словами, «місцеві вибори - це буде справжній бій і я рада, що такі люди як Людмила, які не зраджують своїм європейським ідеям і цінностям, долучились до нашої команди. Місцеві вибори - це шанс для достойних кандидаток, які вміють, мають гарні ідеї, можуть проявити себе і досягти потужних результатів. Жінка-депутат, жінка-мер, жінка-управлінець завжди більше опікуються турботою про людей. І такою кандидаткою є Людмила».
Яна Зінкевич: Ми раді, що в нашій команді такі достойні люди, як Людмила Зубко

В свою чергу, Людмила Зубко зазначила, що балотуватися у мери її спонукало бажання зробити рідне місто дійсно успішним і комфортним, де захочуть жити наші діти. «Кожного разу обираючи мера, громада має багато очікувань і, на превеликий жаль, багато розчарувань. Я готова і я розумію, що це дуже великий виклик. Я не шукаю роботи, я хочу, щоб моє місто було по-справжньому щасливим», - заявила Зубко.

«Ми часто чуємо, що успішне місто – це сучасне європейське місто. Ми часто чуємо, що успішне місто – це те місто, в якому хочеться жити і працювати. Ми часто чуємо, що успішне місто – це Житомир мрії. Для нас успішне місто – це місто, яке не залишають наші діти. Нас не влаштовує, коли кожна друга людина в Житомирі хоче поїхати за кордон. Нас не влаштовує, коли Житомир за цей увесь час так і не вибрався із «середнячків». У нас 16-те місце у рейтингу комфортності українських міст. Маємо зробити Житомир успішним містом для людей», - наголосила вона.

Серед питань, які потребують негайного вирішення, Зубко назвала стан інфраструктури і зокрема – якісне водопостачання, якого житомиряни чекають вже 5 років. Також треба вирішити проблеми переробки сміття, безпеки в місті тощо.

«Для мене результат – це склянка чистої води замість безкінечних ремонтів на водоканалі. Для мене результат – це вчасне тепло в оселі з прозорими тарифами замість невстановлених лічильників», - пояснила кандидатка.
Яна Зінкевич: Ми раді, що в нашій команді такі достойні люди, як Людмила Зубко

Також вона переконана, що комфортними мають бути усі райони міста, а не лише одна центральна вулиця. Потрібно зосередити зусилля на створенні реальних робочих місць замість «порожнього» індустріального парку, підтримувати тих, хто веде і розпочинає власну справу. Окремий пункт програми Зубко – боротьба з корупцією, адже усі видатки міського бюджету мають бути прозорими.

Також під час зустрічі Людмили Зубко і Яни Зінкевич з громадою обговорювались питання реновації застарілого житлового фонду, розвитку публічних просторів у віддалених районах міста, забезпечення закладів соціального захисту і підтримки ветеранів та сімей бійців АТО, а також першочергові кроки на посаді мера
Яна Зінкевич: Ми раді, що в нашій команді такі достойні люди, як Людмила Зубко

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:41
Київські аудитори протягом січня – вересня 2020 року за ...
Вчора 17:43
Прикордонники виявили африканця у Карпатах
Вчора 17:13
Щоб подорож була без зайвих клопотів - дотримуйтесь чин ...
Вчора 17:10
На кордоні з Угорщиною відновлюється робота ще одного п ...
Вчора 16:34
Віртуальна зустріч для обговорення реальних результатів ...
Вчора 23:17
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції пр ...
Вчора 23:14
Уряд виділив понад півмільярда гривень на дезінфекційні ...
Вчора 23:11
Відбулося установче засідання Комісії з питань координа ...
Вчора 23:08
Реформи МОН направлені на євроінтеграцію України, – Сер ...
Вчора 23:05
У напрямку євроінтеграції Міндовкілля має пріоритети в ...
Вчора 17:21
В центрі Житомира контррозвідка СБУ провела резонансне ...
Вчора 12:19
У Житомирі на вулиці Покровській в ДТП загинула жінка - ...
20 жовтня 15:27
В Житомирській області обікрали благодійний фонд
19 жовтня 21:56
На Житомирщині КОРД затримав банду вимагачів
19 жовтня 12:07
У Житомирі на вулиці Чуднівській водій Chevrolet Aveo з ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення