Мешканці Житомирської області визначилися, кого підтримуватимуть на місцевих виборах 25 жовтня

16.10 11:02    
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ" створена лише у травні цього року. Це одна із наймолодших політичних сил у нашій країні.

Проте команда фахівців, яка зібралась, зокрема у Житомирському обласному осередку, доводить, що про своє майбутнє потрібно дбати вже зараз.

"Ми не йдемо до влади із обіцянками, ми йдемо, щоб робити реальні справи!", - наголошують в Житомирському обласному осередку.

Що ж до соціологічних досліджень - то станом на 13 жовтня вони репрезентовані саме так: 15-17% виборців готові віддати свої голоси ЗА МАЙБУТНЄ!

Згідно данним дослідження, за попередніми результатами виборчий бар’єр долають п’ять партій, чотири з яких є парламентськими.

Несподівано, для багатьох експертів, лідером виборчих перегонів на Житомирщині стала партія «ЗА МАЙБУТНЄ», виборчий список якої очолює - Віктор Развадовський. За вказану партію на виборах депутатів Житомирської обласної ради мають намір віддати свій голос 13,6 % опитаних або 15,7 % серед тих, хто планує піти на вибори.
Мешканці Житомирської області визначилися, кого підтримуватимуть на місцевих виборах 25 жовтня

Про це свідчать дані соціологічного опитування проведеного Групою «Соціологічна стратегія» на замовлення політпорталу «Говорим Правду». Аудиторія: мешканці Житомирської області від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: FF (особисте інтерв’ювання). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%. Строки проведення: 8-13 жовтня 2020 року.

Опитування проводилося з 8 по 13 жовтня 2020 року за вибіркою, яка репрезентує доросле населення Житомирської області вцілому, за ознаками статті, віку (старше 18 років), типу поселення (місто/село). Загалом було опитано 2000 респондентів. Статистична похибка, +/- 2,5% (з імовірністю 0,95%)

Друге місце, із відставанням в декілька відсотків, посідає президентська партія «Слуга Народу». За неї готові проголосувати 12,8% від усіх опитаних або 13,5% від тих, хто піде на вибори. На третьому місті - партія «Батьківщина». За неї готові віддати свої голоси відповідно 8,7% і 9,6% жителів Житомирщини.

Четвертими розташувалась партія «Опозиційна платформа за Життя» з результатом 6,5% від усіх опитаних і 7,8% від тих, хто планує брати участь в голосуванні. П’яті у рейтингу - партія «ЄС», рейтинг якої 5,6% та 6,4%.

Залишаються шанси на подолання 5%-го бар’єру в Радикальної партії України 4,0% та 4,5%.


“ЗА МАЙБУТНЄ” 15,7 %

“Слуга Народу” - 13,5 %

“Батьківщина” - 9,6 %

“Опозиційна платформа за Життя” - 7,8 %

“Європейська Солідарність” - 6,4 %

“ Радикальна Партія” - 4,5%

”Наш край” - 3,4%

“Пропозиція”- 2,4%

“Сила і Честь” - 2,0%

“Перемога Пальчевського” 1,8%

“Свобода” - 1,2%

“Ліва опозиція” - 0,6%

Не визначилися - 25,1%

Не будуть голосувати - 6%


Аналізуючи дані опитування компанії «Соціологічна Стратегія», експерти відзначають стрімке зростання підтримки нової політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». На думку експертів, успіх нової політичної партії пов’язаний в першу чергу з настроями в суспільстві, яке розчарувалося діями Президента та його команди. Втома людей від провідних парламентських партій та запит на досвідчену та професійну владу найбільш точно відображено саме в команді партії «ЗА МАЙБУТНЄ», яка наразі найбільш точно відповідає запитам суспільства.

Соціологи вважають найбільш ймовірним певне послаблення позицій усіх парламентських партії в останні дні перед виборами, особливо президентської партії. Кожна невдача влади, відображається на рейтингу правлячої партії. Проблеми в економіці та соціальній сфері, до яких додається неспроможність центральної влади ефективно протистояти пандемії, кожного дня погіршують рейтинги правлячої партії. Якщо ще декілька місяців тому за партію «Слуга Народу» були готові проголосувати близько 25% виборців, то зараз цих людей вдвічі менше. Особливо стрімко падає рейтинг довіри до влади у сільських районах, де невдоволення діями влади наразі становить 65 %.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:09
Четверо громадян намагалися уникнути обсервації та проп ...
Сьогодні 17:54
Черговому організатору незаконного референдуму на Луган ...
Сьогодні 17:04
На кордоні з Молдовою виявили двох COVID-позитивних укр ...
Сьогодні 10:27
Харьковские спасатели обнаружили тело мужчины, погибшег ...
Сьогодні 10:10
Кировоградские спасатели ликвидировали 5 пожаров разног ...
Вчора 19:28
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
Вчора 11:10
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфе ...
Вчора 11:07
Сергій Шкарлет: МОН спільно з Британською Радою розпоча ...
Вчора 11:05
На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 20 виб ...
Вчора 11:02
Подружжя несло з Росії авіаприлад, радіаційний фон яког ...
Вчора 10:08
У Житомирі на ТВК привозять не запаковану виборчу докум ...
25 жовтня 23:07
Столичні поліцейські затримали 43-річну мешканку Житоми ...
25 жовтня 18:36
У Житомирі на дільницях реєструють фейкових спостерігач ...
25 жовтня 13:04
До виборчих дільниць Києва привезли автобуси з мешканця ...
25 жовтня 11:28
На підвіконні, стінах та на лавках - у Житомирській обл ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення