Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

19.10 18:42    
Сьогодні, 19 жовтня, Сергій Сухомлин, як кандидат на посаду міського голови Житомира від партії «Пропозиція» представив свою передвиборчу програму, яку він з командою планує втілити в реальність.
Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

Розпочав кандидат в мери свою презентацію з першого блоку, який називається «Житомир про красу», до якого включені: завершення реконструкції Нового бульвару, комплексна реконструкція Шодуарівського парку та Старого бульвару, а головне - повне оновлення дитячих атракціонів в парку Шодуара. Виконання цього проєкту дозволить не лише відновити важливі зони відпочинку, а зробити їх привабливими для містян, зручними для пересування та комфортними для відпочинку. Саме тому, комплексну реконструкцію парку Шодуара і Старого бульвару Сергій Сухомлин назвав одним з пріоритетів на найближчі два роки.

«Ми почали з тротуарів та доріг і, напевно, вже потрібно підіймати голову вверх і робити наше місто більш привабливим. І це можливість відновити фасади тих будівель, які є історією для нашого міста. Ми не такі багаті на історичні пам’ятки як Львів чи Чернівці, але в нас багато того, що можна показувати туристам і самим житомирянам», - розповів Сергій Сухомлин.
Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

Очільник міста переконаний, що в питанні розвитку спорту в Житомирі є велика перспектива, адже Житомир має для цього усі можливості, що робить його привабливим для спортивного туризму і цікавим для туристів. Розповів Сергій Сухомлин і про будівництво у Житомирі багатофункціонального палацу спорту, назвавши цей проєкт своєю мрією, оскільки на сьогоднішній день в Україні йому немає аналогів. Наявність такого спортивного комплексу в місті дозволить проводити змагання різного рівня, в тому числі і міжнародного, бо для цього є усі необхідні умови. Проєкт повністю готовий до будівництва, але без державного фінансування місто не зможе його самостійно реалізувати, і омріяний палац спорту може перетворитися на «довгобуд».

Проте не лише центральна частина міста має бути обладнана зонами відпочинку, кожен мікрорайон повинен мати свій громадський простір зі спортивною та дитячою інфраструктурою. І сьогодні перша частина цього проєкту вже реалізована на районі Крошні і вул. Вітрука біля кінотеатру «Космос», а на наступний рік буде друга частина, яка передбачає додаткові зручності і для дітей, і для дорослих, а також нові спортивні зони та встановлення камер спостережень для безпеки мешканців.
Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

«Цей рік ми всі згадали, що у нас є проблеми з медициною, і COVID проявив ці проблеми дуже сильно. Хочу подякувати нашим лікарям, які зараз на першій лінії оборони. Дай, Боже, їм здоров’я і величезна подяка за їх роботу. Без них ми не зможемо нічого зробити: ні побудувати скверу, ні побудувати дороги. Тільки робота лікарів забезпечить нормальне майбутнє нашого міста», - наголосив Сергій Сухомлин.

Саме тому особливу увагу Сергій Сухомлин та його команда приділяють питанню медицини в місті. У планах на найближчі роки створення на базі лікарні №2 сучасного інсультного, хірургічного та серцево-судинного медичного центрів. Також запланована комплексна реконструкція першої міської лікарні, яким передбачено обладнання центру матері та дитини усім необхідним сучасним обладнанням. Звернув увагу міський голова і на проблему в місті з невідкладною допомогою, тому одним із пунктів його програми є придбання сучасних автомобілів для надання первинної медичної допомоги житомирянам.

«Створення сучасного онкологічного центру з лінійним прискорювачем - це неможливо зробити тільки ресурсом міста. Саме тому нам потрібна сильна фракція партії «Пропозиція» для того, щоб разом з іншими громадами створити цей центр. У нас в області більше 30 тисяч хворих на онкологію, це величезна кількість людей, і ці люди мають право на шанс вилікуватися», - зазначив кандидат на міського голову.

Кожен житомирянин хоче жити в безпечному місті та відчувати себе абсолютно захищеним, саме тому проєкти, спрямовані на запровадження систем безпеки, мають важливе значення. Не оминули це актуальне на сьогоднішній день питання і в команді «Пропозиція». Своє бачення вирішення цієї проблеми вони бачать в запроваджені системи «Безпечна школа», що забезпечить безпеку дітям в навчальних закладах, створення муніципальної служби поліції «Офіцер громади», встановлення камер контролю швидкості, продовженні реалізації проекту «Безпечне місто» та реконструкції доріг з урахуванням вимог безпеки водіїв, пішоходів та велосипедистів.
Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

«Я говорив, що ми не будемо проводити капітальний ремонт доріг, поки в нас не буде коштів на проведення заміни комунікацій, ми не можемо собі дозволити робити ремонт доріг, а потім розривати і замінювати комунікації. Тільки з початку роботи проєкту КП «Теплокомуненерго» по реконструкції мережі (завдяки підтримці Європейського банку реконструкції та розвитку і завдяки підтримці Світового банку) ми почали замінювати комунікації і паралельно робити капітальний ремонт доріг. Частину доріг по вул. Перемоги, вул. Велика Бердичівська, вул. Покровська почали робити в минулому році. Наступні роки будемо збільшувати об’єми робіт, і в нас ще дуже багато доріг, які потрібно зробити», - зазначив міський голова.

Питання транспорту хвилює кожного житомирянина, адже має бути можливість добратися не лише в любий куточок міста, а й доїхати в зручних та комфортних умовах. За каденцію Сергія Сухомлина в місті з’явилася нова тролейбусна лінія до мікрорайону Малікова, і в планах майбутньої будівництво на Мальованку та у Глибочицю. Крім того, парк комунального транспорту значно оновився, але на цьому зупинятися не збираються і в планах ще придбання нових тролейбусів та електробусів. Залучення електробусів дозволять зробити зручним сполученням з районами та покращити екологію.

Вирішення проблеми зі сміттям у Житомирі має бути комплексним, вважає Сергій Сухомлин, і бачить це в оновлені сміттєзбиральної техніки, комплексному облаштуванні сміттєзбиральних майданчиків, введені роздільного збору сміття та, звичайно ж, будівництві сміттєпереробного заводу. За словами Сергія Сухомлина, минулого тижня компанія, що планує будувати сміттєпереробний завод отримала дозвіл на початок будівництва, і на днях буде презентувати свій проект.

«Завершення реконструкції КП «Житомирводоканал» - це один із головних проєктів, на який мало хто наважився, і остання реконструкція серйозна відбувалася приблизно тридцять років назад. Це дуже складний проєкт, і коли кажуть, що можна збудувати водоканал за два роки, хочу сказати, що тільки для того, щоб вийти на робочій проект, щоб взяти всі процедури, по термінам потрібно три роки. Перше фінансування по Водоканалу ми отримали тільки в цьому році, і компанія почала будувати очисні споруди. У наступному році здача в експлуатацію очисних споруд, і в 2022 році це здача в експлуатації станції по очистці води. І тоді в мережу піде чиста вода по всім європейським нормам», - наголосив міський голова.

Зрозуміло, що самостійно досягти успіху та втілити в життя усе заплановане неможливо, тому Сергій Сухомлин розраховує і на підтримку своїх однопартійців, які будуть обрані до обласної ради.
Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

«Надзвичайно важливим моментом є представництво партії «Пропозиція» в обласній раді, тому що кінцевий розподіл субвенцій, видатків і контролю за ними відбувається саме на рівні обласної ради. Обласна рада є єдиним запобіжником перекладання витрат на місцеві ради», - зазначив кандидат в обласну раду від партії «Пропозиція» Ярослав Долгих.

«Цю програму писали не політтехнологи, щоб сподобатися виборцю писала програму команда. Всі разом, щоб брати відповідальність, бо програма це не лише для того, щоб за тебе проголосували, програма – це план дій і відповідальність команди, і мене особисто», - наголосив Сергій Сухомлин.
Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

Житомир Завтра: Сергій Сухомлин презентував свою передвиборчу програму

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:31
Молдованин, якому заборонено в’їзд в Україну, вдруге не ...
Вчора 17:41
На кордоні з РФ затримали італійця з дурманом - грибами ...
Вчора 17:30
ЄС підтримує навчання українських прикордонників та мит ...
Вчора 17:06
Марокканець з фальшивими документами Франції попався пр ...
Вчора 16:33
СБУ блокувала незаконні поставки продукції до тимчасово ...
Вчора 18:44
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
Вчора 14:37
2 мільйони гривень збитків через завищення ціни на виго ...
Вчора 14:34
Максим Степанов: Від початку пандемії кількість ліжок д ...
Вчора 14:31
На Херсонщині аудитори виявили фінансових порушень у Сл ...
Вчора 14:14
Популярность камина в доме: От современных технологий – ...
20 листопада 18:06
Житомир придбав захисний одяг для медичних працівників ...
20 листопада 13:44
У Житомирі 37-річний чоловік розбещував неповнолітніх
20 листопада 10:52
В Києві затримали банду шахраїв з Житомирщини, які виго ...
18 листопада 10:18
У Житомирі за підробку документів та хабарництво судити ...
17 листопада 16:04
На Житомирщині СБУ викрила корупційну схему під час про ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення