DataLife Engine > Новини > Житомирські укропівці вимагають аудиту діяльності Служби автодоріг в області

Житомирські укропівці вимагають аудиту діяльності Служби автодоріг в області


24.05. Разместил: yuriy
Засновники громадської організації «Актив Коростишева», укропівці Віктор та Євген Дідківські разом із активістами Житомира вимагають перевірити якість проведених робіт і фінансову діяльність Служби автодоріг у Житомирській області за останні 2 роки, а також звільнення керівництва цієї служби. Такі вимоги активісти озвучили 22 травня під стінами відомства.
Житомирські укропівці вимагають аудиту діяльності Служби автодоріг в області

«Стан доріг у нашому регіоні – жахливий. Ми на власні очі побачили, яке дорожнє покриття на Житомирщині, відвідавши чимало районів. Це просто жах – розбиті дороги в містах та поза їхніми межами. Кожного року влада звітує про виділення мільйонів на ремонти, але стан доріг не покращується. Навіть якщо десь з’являється нове покриття, воно рідко коли залишається якісним після зими. Керівник Служби автодоріг у Житомирській області та представники влади мають нести відповідальність за бюджетні кошти. Громадськість, політичні сили мають згуртуватися, щоб нарешті вирішити питання поганих автошляхів. Передусім потрібно провести незалежний аудит діяльності Служби доріг у Житомирській області. Це нам дасть змогу зрозуміти, куди й за яких умов були витрачені кошти», – зазначив Віктор Дідківський.

Учасники акції потрапили на прийом до заступника начальника Служби автодоріг у Житомирській області Андрія Зотька. Проте той не зміг надати жодної змістовної відповіді на запитання активістів.

«Ми підтримуватимемо подібні акції поки не відчуємо конкретних результатів, поки не буде соромно перед європейцями за стан доріг на Житомирщині», – запевнив укропівець Євген Дідківський.

Житомирські укропівці вимагають аудиту діяльності Служби автодоріг в області Житомирські укропівці вимагають аудиту діяльності Служби автодоріг в області Житомирські укропівці вимагають аудиту діяльності Служби автодоріг в області

Вернуться назад