DataLife Engine > Новини > На Житомирщині завдяки укропівцю Олегу Пінському в Хорошівському районі встановили системи відеоспостереження

На Житомирщині завдяки укропівцю Олегу Пінському в Хорошівському районі встановили системи відеоспостереження


25.05. Разместил: yuriy
З ініціативи депутата Житомирської обласної ради від УКРОПу Олега Пінського в селищах міського типу Іршанськ та Нова Борова Хорошівського району встановили системи відеоспостереження. На це укропівець спрямував із депутатського фонду понад 130 тисяч гривень, а решту коштів додали місцеві громади.

Зокрема, в Іршанську запрацювали 4 відеокамери, а в Новій Боровій – 8 відеокамер денно-нічного типу з безперервним записом та підведенням до централізованої точки збору інформації. Спеціалістами прораховано кут встановлення камер таким чином, що охоплено найбільшу територію об'єкта.

«Враховуючи, що в цих двох селищах високий рівень злочинності, я запропонував на сесіях місцевих рад встановити засоби безпеки. Це дасть можливість запобігти скоєнню злочинів, підвищити рівень їхнього розкриття. Водночас люди відчують себе в більшій безпеці», – зазначив Олег Пінський.

Довідка УКРОПу. На території смт Іршанськ та смт Нова Борова мешкають понад 17 тисяч осіб.

Вернуться назад