DataLife Engine > Новини > В Житомирській області переобрали керівництво Аграрної партії

В Житомирській області переобрали керівництво Аграрної партії


29.05. Разместил: yuriy
Аграрна партія України інтенсивно готується до виборів 2019 року. Про це на зустрічі з журналістами у Житомирі заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик. Лідер політичної сили переконаний, що справжній розвиток держави почнеться, коли до парламенту потраплять ідеологічні партії.
В Житомирській області переобрали керівництво Аграрної партії

«Війна, тотальна корупція, зношена інфраструктура, необґрунтовані космічні тарифи, злидні – все це виштовхує громадян з України і змушує шукати кращої долі за кордоном. Не маючи там жодних прав, наші люди розвивають економіку чужих держав. Якщо так триватиме й надалі, в України не буде майбутнього. Однак, ні владу, переповнену злодіями та зрадниками, ні опозицію, яка неодноразово була на місці влади і вела себе точнісінько так само, ні Україна, ні українці не хвилюють. Вони дбають лише про власні гаманці. Ми маємо зрозуміти, що ніхто за нас не збудує нам держави, і потрібно брати відповідальність на себе», - наголосив голова партії.
В Житомирській області переобрали керівництво Аграрної партії

Політик впевнений: стабільне лідерство Аграрної партії під час усіх хвиль виборів до громад підтверджує, що українці втомилися від популізму та готові підтримувати тих, хто дійсно дбає про їх інтереси.

«Ми очікуємо, що можливо ще будемо мати одну хвилю місцевих виборів, які можуть відбутися в жовтні поточного року. Чому? Тому, що 26 новостворених громад чекають виборів, вони можуть відбутися ще в цьому році, хоча не виключено, що будуть перенесені на 2020 рік. Звичайно, що Аграрна партія на Житомирщині має продовжувати роботу у місцевому самоврядуванні, там де ми маємо на сьогоднішній день більше 100 депутатів місцевого рівня, і готуватися до місцевих виборів. В виборах 2019 року наші завдання прості, але амбітні, ми маємо взяти не менше 30% парламенту нашої держави», - наголосив голова партії.

Віталій Скоцик розраховує, що на Житомирщині Аграрна партія отримає 30% підтримки. За словами політика, наразі ставляться високі вимоги до усіх обласних організацій партії, саме тому, сьогодні в обласному центрі відбулася звітно-виборча конференція, під час якої було обрано нове керівництво осередку. Головою Житомирської обласної партійної організації став уродженець Житомирщини Володимир Федоренко.
В Житомирській області переобрали керівництво Аграрної партії

«Аграрна партія на Житомирщині має розгалужену структуру, але безумовно ми потребуємо на сьогоднішній день більшої присутності у всіх населених пунктах Житомирської області. Тому одним із ключових завдань новообраному керівнику обласної організації - це розширення структури, це нові члени партії, це створення первинних організації, це власне те, що повинно наповнювати життя кожної справжньої політичної сили. Аграрна партія безумовно є однією з найкращих в даному напрямку, а структура є лідируючою в загальнонаціональному масштабі», - розповів Віталій Скоцик про основні завдання, які ставляться перед новим керівником обласного осередку.

В свою чергу новообраний голова Житомирської обласної організації Аграрної партії Володимир Федоренко розповів, що він людина нова в політиці, але приєднався до потужної команди однодумців, які як і він мають на меті покращити життя в нашій державі. Роботу на посаді розпочне з особистого відвідання районів, там де відсутні або слабкі осередки. А також планує приєднати молодь і залучити до своєї команди людей, які раніше ніколи не були в політиці.
В Житомирській області переобрали керівництво Аграрної партії

Нагадаємо, на останніх виборах до ОТГ, які відбулися 29 квітня в 40 громадах Аграрна партія посіла третє місце серед 30 політичних сил, що приймали участь у виборах, випередивши більшість парламентських партій.

Вернуться назад