DataLife Engine > Новини > У період підготовки до свят жителі Житомирської області витратили 8 млн грн

У період підготовки до свят жителі Житомирської області витратили 8 млн грн


11.01. Разместил: yuriy
На Житомирщині у період підготовки до новорічно-різдвяних свят клієнти ПриватБанку витратили понад 8 млн грн кредитних коштів.

Як повідомили у банку, таку суму житомиряни і жителі області використали з 1 грудня 2018 року по 10 січня 2019 року.

Усі покупки і витрати здійснювались за допомогою кредитного ліміту на картках “Універсальна” (“Універсальна Gold”).

“На свята кожен хоче порадувати подарунками своїх рідних, купити продукти для смачних страв чи, скажімо, придбати нову сукню. При цьому ще й інші буденні потреби є - комуналка, ліки. Не завжди на все це вистачає власних коштів. У такі моменти в нагоді стає кредитний ліміт”, - розповіла Марина Юзефович, керівник напрямку “Кредитні карти” і “Gold-клуб” Житомирського РУ ПриватБанку.

За її словами, боятися переплати чи комісій не варто, адже якщо повертати гроші у пільговий період (до 55 днів), то переплати за користування банківськими коштами не буде.

Оформити картку “Універсальна” (“Універсальна Gold”) можна у будь-якому відділенні ПриватБанку. Якщо ж у клієнта вже є картка, однак він давно не користувався нею, то дізнатись про доступний кредитний ліміт на картці можна через 3700 або у Приват24.

Загалом у святковий період в області у відділеннях ПриватБанку було видано майже 6500 нових карток “Універсальна” (“Універсальна GOLD”) з кредитним лімітом.

Вернуться назад