DataLife Engine > Новини > Георгій Буравков очолив Житомирський обласний виборчий штаб партії «Сила і честь»

Георгій Буравков очолив Житомирський обласний виборчий штаб партії «Сила і честь»


12.08. Разместил: yuriy
Про свої наміри брати участь у виборах до місцевих рад 12 серпня під час прес-конференції у Житомирі оголосили представники Житомирського обласного осередку політичної партії «Сила і честь».
Георгій Буравков очолив Житомирський обласний виборчий штаб партії «Сила і честь»

«Нашій обласній організації тільки рік, але на сьогодні створені наші партійні організації в усіх містах та районах області, і вже активно пішло формування осередків в територіальних громадах. З кожним днем ми все більше і більше відчуваємо інтерес до нашої партії. Ми сформували обласний виборчий штаб, який очолює Георгій Буравков, і продовжуємо формувати штаби у містах та районах. Коли ми йшли на вибори до парламенту по області ми були прохідною партією, 12% житомирян на виборах президента проголосували за Ігоря Смешка, Бердичів та Новоград-Волинський також продемонстрували свою значну підтримку. У нас є бажання працювати, є потенціал, і ми для себе не ставимо мети в когось переймати електорат, у нас є свій базовий, а ще є категорія людей, які розчарувалися в усьому і не ходять на голосування, і їх близько 50%. Це і є наша база для подальшої реалізації наших планів», - наголосив голова Житомирської обласної партійної організації партії «Сила і честь» Іван Кулак, розповідаючи про свою політичну силу та її наміри.

Політик зазначив, що Житомирщина маючи величезний потенціал, може бути самодостатнім краєм, але при умові, що до цього всього будуть відповідні зміни у владних структурах. В партії переконані, що повинні прийти нові обличчя, але це не обов’язково мають бути лише молоді люди, в першу чергу це мають бути професіонали та люди, які вже продемонстрували успіхи на різних посадах.

«Всі ми розуміємо, що жителі Житомирщини сподіваються на зміни в країні, і особливо на суттєві зміни у себе дома, у селах та містах, для цього потрібна дієва і фахова влада. Ні для кого не секрет, що нинішню владу, яка не виконала, покладених на неї завдань потрібно оновлювати. А найголовніше завдання оновленої влади – швидке і дієве наведення порядку та підготовка термінових заходів для модернізації економіки області», - зазначив керівник обласного виборчого штабу Житомирської обласної організації партії «Сила і честь» Георгій Буравков.
Георгій Буравков очолив Житомирський обласний виборчий штаб партії «Сила і честь»

Крім того він розповів, що в області партія делегуватиме у владу виключно фахово підготовлених кандидатів із активною життєвою позицією та незаплямованою репутацією.

«Ми тільки почали про себе заявляти, і сьогодні це лише перший крок, тому ще передчасно говорити про те, хто йде від партії і куди. Ми категорично проти такого підходу, оскільки зараз ще йдуть перемови. Особисто і мені були різні пропозиції, і їх потрібно зважувати, чи це реальні пропозиції, чи просто хочуть заблокувати, щоб ти комусь не заважав. А ось, коли розпочнеться виборча компанія, а вона вже розпочинається, тоді буде зрозуміло. В партії розглядається декілька кандидатур, і в кого буде більший рейтинг та довіра, а ми будемо дивитися з різних сторін, не лише на проходження окремих людей чи депутатів, а це має бути єдина команда, щоб не вийшло, що когось ми протягли, а потім він нам подякував, а може й не подякував. Повинна бути спільна гра. Не буду приховувати, в нас є дуже сильні кандидати в Житомирі, Новоград-Волинському і Бердичеві, стосовно інших міст поки що йдуть перемовини. Аналогічна ситуація і з кандидатами в депутати», - розповів Георгій Буравков про кандидатів на посади міських голів та депутатів від партії.
Георгій Буравков очолив Житомирський обласний виборчий штаб партії «Сила і честь»

В свою чергу голова обласного осередку Іван Кулак наголосив, що партійці працюють над тим, аби люди приєднувалися не за гроші, не за посади, а справжні патріоти та професіонали. Перш за все ті, яким повірять люди, щоб це була така команда, яка хоче і може поміняти щось на краще і для держави, і для кожного громадянина.

«За останній час Житомир значно змінився в кращий бік, але це не завдяки місцевій владі, а скоріш всупереч їй. Якщо порівняти з моєю каденцією, то в мене бюджет був 60 млн, сьогодні це 2,5 млрд. Бюджет розвитку в мене був 10 млн, і причина була не в поганій попередній владі, а в особливостях законодавства, не було грошей у місцевої влади. Останні роки децентралізація дозволила містам акумулювати значні кошти, що раніше залишалися в центральному бюджеті. Ефективне використання коштів та контроль за ефективним використання цих коштів – це наше головне завдання. Основний костяк партії «Сила і честь» - це «силовики», представники силових структур, військовослужбовці, і ми це не приховуємо, і ці люди добре знають, що таке боротьба з корупцією», - прокоментував Георгій Буравков.

Представники партії переконані, що місцева влада має виходити виключно з інтересів місцевої громади і на «поправки» та побажання «зверху» депутати оновлених рад та їх керівники зважати не будуть. Порядок в Україні розпочинається «знизу» , у кожному селі, місті, області. І такий порядок в Україні буде, переконані в партії «Сила і честь».

Вернуться назад