Керівники військових підрозділів Житомирщини спільно з депутатами вирішували питання надання підтримки з обласного бюджету

23.05 15:21    
Які військові формування мають право на фінансову підтримку з обласного бюджету та як можуть розподілятися кошти – такі питання вирішували координаційна рада з організації шефства над військовими підрозділами ЗСУ, Нацгвардії України при ОДА та представники постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Спільне засідання відбулося сьогодні, 23 травня, за участю керівника апарату ОДА Олексія Шатила та заступника голови обласної ради Максима Вілівчука.
Керівники військових підрозділів Житомирщини спільно з депутатами вирішували питання надання підтримки з обласного бюджету

На 2018 рік в обласному бюджеті передбачено 1 млн грн на програму матеріально-технічного забезпечення підшефних військових частин ЗСУ, Національної гвардії України, закріплених за Житомирською ОДА, на 2018-2020 роки.

За словами командувача десантно-штурмових військ ЗСУ, генерал-лейтенанта Михайла Забродського, програма потребує змін як у включенні до складу її учасників всіх військових частин, які дислокуються на території області, так і у порядку розподілу фінансової допомоги і розмежування понять фінансової підтримки з обласного бюджету та шефської допомоги військовим частинам.

«Зміни у цю програму ми маємо внести таким чином, щоб вони не дублювали інші обласні програми. Думаю, за два дні ми разом відпрацюємо варіанти, щоб встигнути подати проект рішення на розгляд постійної комісії з питань бюджету», – наголосив Олексій Шатило.

На сьогодні зазначена програма регламентується Указами Президента України від 11 лютого 2016 року № 44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України», від 08.08.2017 №213 «Про внесення змін до Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44» і включає лише 4 військові частини.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:41
Київські аудитори протягом січня – вересня 2020 року за ...
Вчора 17:43
Прикордонники виявили африканця у Карпатах
Вчора 17:13
Щоб подорож була без зайвих клопотів - дотримуйтесь чин ...
Вчора 17:10
На кордоні з Угорщиною відновлюється робота ще одного п ...
Вчора 16:34
Віртуальна зустріч для обговорення реальних результатів ...
Вчора 23:17
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції пр ...
Вчора 23:14
Уряд виділив понад півмільярда гривень на дезінфекційні ...
Вчора 23:11
Відбулося установче засідання Комісії з питань координа ...
Вчора 23:08
Реформи МОН направлені на євроінтеграцію України, – Сер ...
Вчора 23:05
У напрямку євроінтеграції Міндовкілля має пріоритети в ...
Вчора 17:21
В центрі Житомира контррозвідка СБУ провела резонансне ...
Вчора 12:19
У Житомирі на вулиці Покровській в ДТП загинула жінка - ...
20 жовтня 15:27
В Житомирській області обікрали благодійний фонд
19 жовтня 21:56
На Житомирщині КОРД затримав банду вимагачів
19 жовтня 12:07
У Житомирі на вулиці Чуднівській водій Chevrolet Aveo з ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення