На Житомирщині пройшов 26 чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту

15.09 21:37
На базі однієї з частин, що на Житомирщині пройшов 26 чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту.

У цьогорічних змаганнях взяли участь 7 команд, які представляли Сухопутні війська, Повітряні Сили, Військово-Морські Сили, Озброєння Збройних Сил України, Головне управління оперативного забезпечення та Національного університету оборони України.

Учасники змагались у підйомі по штурмовій драбині на четвертий поверх, подоланні 100 метрової смуги перешкод, бойовому розгортанні пожежного автомобіля та гасінні умовної пожежі.

З перших хвилин змагань військові вогнеборці завдали високий темп, де будь-яка помилка могла коштувати залікових балів. Інтрига змагання зберігалася до найвидовишнішого етапу чемпіонату — бойового розгортання пожежного автомобілю. Кожна команда прокладала пожежну рукавну лінію і струменем води вражала мішені.

Головний суддя чемпіонату полковник Валерій Сташевський відмітив, що особовий склад команд показав досить гарні результати. Адже серед учасників значна кількість військовослужбовців, які мають чималий практичний досвід ліквідації пожеж та неодноразово брали участь у подібних змаганнях. Від досвідчених вогнеборців не відставали і військовослужбовці-строковики, які показали досить пристойні результати.

Після закінчення останнього етапу чемпіонату, суддівська колегія за сумою балів усіх чотирьох видів пожежно-прикладного спорту визначила переможців.

У загальному заліку почесну «бронзу» виборола команда Військово-Морських Сил, друге місце посіли військові спортсмени з Національного університету оборони України. А чемпіоном з пожежно-прикладного спорту цього року стала збірна команда Озброєння Збройних Сил України.

Також були визначені команди, які показали найкращі результати за кожним видом змагань.

За підсумками 26 чемпіонату Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту команда переможців та призери в командному заліку отримали перехідні кубки та дипломи. Кращі вогнеборці в особистих дисциплінах були нагороджені медалями, дипломами та грамотами.