В Житомирській області є запас вакцини проти кору – 21 тисяча доз

В Житомирській області є запас вакцини проти кору – 21 тисяча доз

25.01 09:00    
Міністерство охорони здоров’я України, інформує, що станом на 17 січня 2019 року в Україні наявні 933 352 дози вакцин проти кору, паротиту і краснухи виробництва Бельгії та США. На Житомирщині в запасі є 21 тисяч доз вакцини проти кору.

Управління охорони здоров’я ОДА інформує, що залишки вакцини, якою проводиться щеплення від кору, паротиту та краснухи в лікувально-профілактичних закладах складають 13 тис. 570 доз. На «Базі спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради запас вакцини становить 21 тис. доз. Транспортування та зберігання вакцини здійснюється з дотриманням «холодового ланцюга», в усіх лікувальних закладах обладнані кабінети щеплень.

Управління охорони здоров’я ОДА закликає батьків обов’язково вакцинувати дітей, дотримуючись термінів Календаря щеплень, і якомога скоріше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію. Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику - військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики.

МОЗ України повідомляє, що перевірити кількість вакцин в кожній області можна у таблиці. Якщо у кабінеті щеплень кажуть, що вакцини немає, зверніться до головного лікаря медзакладу для з’ясування причини. Якщо головний лікар не може надати необхідну інформацію, зверніться у департамент/управління охорони здоров’я у вашій області: http://moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja.

Нагадаємо, що на Житомирщині згідно Календаря профілактичних щеплень у 2018 році отримали перше щеплення у віці 1 року 10 тис. 391 дитина, що складає 94,4% від підлягаючих щепленням, а у віці 6 років – 13 тис. 547 дітей, або 91,5%.

Єдиний спосіб запобігти ускладненням від кору — вакцинація. Діти й дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику.

Вакцинація формує специфічний імунітет, унаслідок чого організм людини стає нечутливим до захворювання. Згідно з Календарем щеплень в Україні, в 12 місяців проводять перше щеплення від кору, а в 6 років — планову ревакцинацію. Ці дві дози вакцини забезпечують захист організму від кору.

Вакцина проти кору входить до складу комбінованої трикомпонентної вакцини КПК (для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи). Вакцини КПК містять живі атенуйовані (штучно ослаблені) віруси кору, паротиту і краснухи.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:32
За минулу добу на Хмельниччині ліквідовано 2 пожежі
Сьогодні 16:32
Перевозячи через кордон різні предмети, громадянам слід ...
Сьогодні 16:31
Прикордонники із застосуванням зброї зупинили позашляхо ...
Сьогодні 11:28
Кировоградская область: спасатели оказали помощь по лик ...
Сьогодні 10:24
Пожарные Кировоградщины ликвидировали 5 пожаров в жилом ...
16 серпня 18:03
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вы ...
16 серпня 10:13
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на пя ...
14 серпня 11:57
Туристические путешествия: От выбора маршрута – до брон ...
13 серпня 22:04
Спортивные секции: От регулярных занятий – до приобрете ...
12 серпня 09:45
Полет на вертолете и прыжки с парашюта: Или как оригина ...
Вчора 16:21
У Житомирі затримали банду, яка грабувала ломбарди, маг ...
16 серпня 14:07
В Житомирській області орудує зграя шахраїв
15 серпня 22:12
У житомирянки з банківського рахунку зникли понад 10 ти ...
15 серпня 10:01
Житомирянин на вантажівці скоїв жахливу ДТП в Хмельниць ...
14 серпня 18:24
На Житомирщині СБУ виявила схрон із військовими засобам ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення