У Житомирі виявлено порушення при застосуванні тарифів на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

28.03 09:52    
Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області відповідно до плану роботи на 2019р., здійснюються планові заходи (перевірки) державного нагляду (контролю) з питань дотримання вимог законодавства при застосуванні державних регульованих цін/тарифів.

Так, в лютому 2019р. спеціалістами сектору контролю за регульованими цінами проведено планову перевірку на предмет правильності формування, встановлення та застосування тарифів у суб’єкта господарювання надавача послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в місті Житомирі, що застосовувалисьдо введення в дію Закону України «Про житлово – комунальні послуги»згідно якого з 10.06.2018р. надається послуга «управителя багатоквартирним будинком», яка не підпадає під державне регулювання цін.

У ході перевірки спеціалістами ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області встановлено завищення тарифів на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від 0,03грн. до 1,72грн. за 1кв.м. з (ПДВ), чим було порушено вимоги Постанови КМУ від 01.06.2011р. за № 859 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» та Постанову КМУ від 11.12.2013р. за № 970 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненаданні або наданні в неповному обсязі».

За результатом проведеної роботи було складено акт перевірки, суб’єкту господарювання винесено рішення про застосування фінансово – господарських санкцій, складено припис з вимогою усунути виявлені порушення при застосуванні державних регульованих цін/тарифів шляхом проведення перерахунків споживачам та повернення зайво нарахованої плати.

В інформаційному порядку ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що сума застосованої штрафної санкції у суб’єкта господарювання вилучена в дохід державного бюджету, крім того, споживачам проведено перерахунок зайво нарахованої плати в повному розмірі на суму 138,5 тис.грн. та інформовано Управління праці та соціального захисту населення про зменшення бюджетного фінансування по відшкодуванню пільг і субсидій.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:31
Молдованин, якому заборонено в’їзд в Україну, вдруге не ...
Вчора 17:41
На кордоні з РФ затримали італійця з дурманом - грибами ...
Вчора 17:30
ЄС підтримує навчання українських прикордонників та мит ...
Вчора 17:06
Марокканець з фальшивими документами Франції попався пр ...
Вчора 16:33
СБУ блокувала незаконні поставки продукції до тимчасово ...
Вчора 18:44
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
Вчора 14:37
2 мільйони гривень збитків через завищення ціни на виго ...
Вчора 14:34
Максим Степанов: Від початку пандемії кількість ліжок д ...
Вчора 14:31
На Херсонщині аудитори виявили фінансових порушень у Сл ...
Вчора 14:14
Популярность камина в доме: От современных технологий – ...
20 листопада 18:06
Житомир придбав захисний одяг для медичних працівників ...
20 листопада 13:44
У Житомирі 37-річний чоловік розбещував неповнолітніх
20 листопада 10:52
В Києві затримали банду шахраїв з Житомирщини, які виго ...
18 листопада 10:18
У Житомирі за підробку документів та хабарництво судити ...
17 листопада 16:04
На Житомирщині СБУ викрила корупційну схему під час про ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення