Про реформу децентралізації у Семенівській ОТГ говорили… на пікніку

15.07 12:49    
Бердичівська МРГО "Добра справа" спільно з Красівської сільською бібліотекою в Семенівській ОТГ провели пікнік з сільським головою в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні"(ПУЛЬС). 

Учасників заходу гостинно прийняла до своєї садиби родина Посудевських, де у неформальній обстановці Наталія Семенюк, голова Семенівської сільської ради, поспілкувалася з жителями села Красівка. Очільниця громади нещодавно побувала з робочим візитом до Канади у рамках інвестиційного форуму за участі урядів обох країн, і мала змогу порівняти життя громад та історію їхнього становлення.
Про реформу децентралізації у Семенівській ОТГ говорили… на пікніку

Ми ще діти, нам всього три роки. І нас канадські партнери розуміють, кажучи, що з українських ОТГ чекають все і одразу, але якби не такий вантаж, який впав на нас після об’єднання - в Канаді держава повністю освіту та медицину, а ми ж взамін інфраструктурному розвитку спрямовуємо свій бюджет на забезпечення заробітної платні освітянам та в декотрій частині медикам первинної ланки, - зауважила Наталія Семенюк.

З її слів стало відомо, що і на благополуччя Семенівської ОТГ можуть вплинути події геополітичного масштабу, зокрема, якщо буде введено в експлуатацію газопровід "Північний потік - 2" в обхід України, громада втратить найбільшого наповнювача місцевого бюджету - лінійне газотранспортне підприємство. Від ризиків глобальних розмова перейшла до теми локальних проблем, які турбували громадян: дороги, водопостачання, розподіл фінансових ресурсів в громаді тощо. На більшість питань жителів Красівки голова Семенівської сільської ради дала вичерпні відповіді.

Але є проблеми, які сільська рада не може вирішити без підтримки обласного керівництва, бо ОТГ в багатьох ситуаціях не мають відповідних повноважень. Ми можемо лише писати звернення, - зазначила Наталія Семенюк.

Час спливав швидко. У невимушених і комфортних умовах пікнік з сільським головою був інформаційно насиченим та змістовним.

Я рада, що такі заходи відбуваються саме в нашому селі, Красівці. І я зрозуміла, що в багатьох питаннях підтримка та активність жителів громади є невід’ємною складовою успіху діяльності сільського голови. Почувши як про зради, так і про перемоги впровадження реформи децентралізації у Семенівській ОТГ, хочеться побажати нам усім терпіння та наснаги, адже ще попереду так багато чого треба зробити, - щирими словами побажання завершила пікнік Емма Вольницька, господиня садиби Посудевських.
Про реформу децентралізації у Семенівській ОТГ говорили… на пікніку

Учасники пікніка згадали, що це був останній захід в рамках проекту, на що Юрій Балюк, голова Бердичівської МРГО "Добра справа" натякнув, що все тільки починається, адже є напрацьовані спільно з владою та громадою ідеї, які варто втілювати у життя.

Проект реалізується за підтримки Асоціації міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX в Україні за фінансової підтримки USAID.
Про реформу децентралізації у Семенівській ОТГ говорили… на пікніку

Про реформу децентралізації у Семенівській ОТГ говорили… на пікніку

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:12
Військова прокуратура Київського гарнізону ліквідувала ...
Вчора 19:04
24 серпня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 19:01
В Донецкой области спасатели деблокировали из автомобил ...
Вчора 18:52
На Закарпатті затримали нелегальних мігрантів з малими ...
Вчора 17:53
Партію контрабандних сигарет виявили поблизу кордону з ...
Вчора 23:24
У МТОТ презентували посібник зі збору доказів для Міжна ...
Вчора 23:19
Оксана Коляда: Україна у захисті ветеранів має продовжи ...
Вчора 23:15
Фінансування виплати пенсій та субсидій у серпні заверш ...
Вчора 23:11
Одним з кроків протидії протиправній діяльності є кримі ...
Вчора 23:07
Арсен Аваков: Прийнято рішення про ліквідацію Департаме ...
22 серпня 19:40
В Житомирській області на хабарі затримано адвоката, су ...
22 серпня 19:38
У Житомирі затримано колишнього керівника комунального ...
21 серпня 12:12
В центрі Житомира молодик травмував двох поліцейських
21 серпня 10:50
У Житомирі затримали дівчину, яка намагалась отримати к ...
21 серпня 10:06
У Житомирі 12-річна дівчинка травмувалася на залізнични ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення