Василь Осадчук та Валентина Ільницька у Словенії переймають досвід співпраці між містом та селом

11.09 13:29    
З 8 по 13 вересня триває міжнародна навчальна поїздка до Словенії «Управління інфраструктурою та співпраця між містом та селом» для представників громад України, серед яких Валентина Ільницька, голова Тетерівської ОТГ та Василь Осадчук, заступник голови Брониківської ОТГ.
Василь Осадчук та Валентина Ільницька у Словенії переймають досвід співпраці між містом та селом

Навчальний візит відбувається в рамках Програми «U-LEAD з Європою» та спрямований на налагодження міцних партнерських відносин між українськими та словенськими муніципалітетами для зміцнення місцевого та регіонального економічного розвитку, а також обміну досвідом і кращими практиками у напрямках «Управління інфраструктурою» та «Співпраця між містом та селом».

«Сучасна інфраструктура муніципалітетів Словенії це результат співпраці громад та залучення інвестицій. Ми приїхали для того, аби перейняти досвід реалізації спільних проектів громад, розбудови інституцій, які залучають інвестиції та генерують прєкти», - вважає Василь Осадчук, заступник голови Брониківської ОТГ.

Українські учасники навчальної поїздки пізнають передові практики у забезпеченні місцевого та регіонального економічного розвитку, у тому числі в управлінні інфраструктурними об’єктами на місцевому рівні та міжмуніципального співробітництва, за допомогою експертної допомоги та побачених практичних рішень, успішно реалізованих у Словенії.
Василь Осадчук та Валентина Ільницька у Словенії переймають досвід співпраці між містом та селом

В рамках візиту команда українських посадовців відвідає місто Любляна, муніципалітети Грозуплє та Шмарєшке Топліце, а також Центр Європейських Перспектив. Учасників вітали виконавча директорка Центру Європейських Перспектив Катя Гершак, адміністративний директор Центру Андрей Врчон та представниця Міністерства закордонних справ Словенії Берта Мрак.

«Ми раді поділитись своїм досвідом із українськими колегами, адже пройшли складний етап реформування та модернізації інфраструктури та органів влади. Ми хочемо допомогти Україні у цей складний період змін», - говорить Катя Гершак, виконавча директорка Центру Європейських Перспектив.

Група представників громад вже спілкувались із Аліною Кунк Перкліч з Міністерства сільського господарства, продовольства та лісового господарства, а також із фахівцями муніципалітетів. Комплексна програма навчальних візитів під назвою «Подорож за знаннями - подорож до змін» має на меті показати належні практики Словенії та її сусідів, а також мотивувати партнерів до позитивних змін.

«Разом із Житомиром Тетерівська громада спільно формує мережу громадського транспорту. Цей проєкт вже дозволив нам покращити умови перевезення мешканців. У Словенії такі приклади масштабні і показують, що співпраця між громад це правильний напрямок руху», - розповідає Валентина Ільницька, голова Тетерівської ОТГ.

Також, під час поїздки між містом Обухів та Грозуплє, а також Шмарєшке Топліце та селищем Східниця було підписано листи про наміри щодо партнерства між муніципалітетами.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:49
29 січня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 18:08
Фейковий документ за 500 євро не допоміг турку потрапит ...
Сьогодні 17:59
Німеччина передала українським прикордонникам оснащення ...
Сьогодні 17:47
У газовому балоні, в днищі, під обшивкою… Прикордонники ...
Сьогодні 17:34
«Оверсайз» не врятував. Виїжджаючи з України двоє росія ...
Вчора 11:58
Роль рекламы в успешном развитии бизнеса: От фирменного ...
27 січня 22:46
Современные бильярдные клубы: От новейшего оборудования ...
27 січня 11:57
Высокооплачиваемая работа – залог стабильности и финанс ...
26 січня 12:58
Стабильная работа – залог жизненного успеха
25 січня 20:37
Современное рукоделие и бисер: От креативности – до кра ...
Вчора 21:01
У Житомирі через скандальне будівництво АЗС стосовно за ...
Вчора 17:40
Зник 16-річний юнак, який поїхав до своєї сестри у Жито ...
Вчора 11:34
СБУ викрила на корупції начальника сектору кримінальної ...
27 січня 14:17
У Житомирі прямо на вулиці молодики вчинили бійку
26 січня 10:50
Як мешканець Житомирщини купував у шахраїв автомобіль
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення