Аудитори Житомирщини провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Управлінням культури та туризму Житомирської ОДА

Аудитори Житомирщини провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Управлінням культури та туризму Житомирської ОДА

29.11 11:32    
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели державний фінансовий аудит виконання Управлінням культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації (далі – Управління) бюджетних програм, спрямованих на фінансову підтримку закладів культури і мистецтва та заходів у галузі культури та мистецтва, за період з 01.01.2016 по 30.06.2019.

За результатами аудиту виявлено низку проблем у системі планування та використання бюджетних коштів, організації внутрішнього контролю, що, зі свого боку, призвело до неефективних витрат на усіх етапах виконання бюджетних програм.

Зокрема, брак контролю з боку Управління, неналежна організація керівниками закладів у галузі культури та мистецтва контролю за здійсненням фінансово-господарської діяльності, неефективні управлінські рішення щодо оплати праці працівників, які не відповідають кваліфікаційним вимогам за посадою, створення штучної економії коштів та використання їх на преміювання, укладення цивільно-правових договорів на роботи, які визначені посадовими інструкціями штатних працівників тощо, призвели до неефективного використання коштів на суму понад 672 тис. грн.

Окрім того, Управління витрачало кошти на заходи, які не належать до переліку заходів в галузі культури та мистецтва, що призвело до необґрунтованих та нераціональних витрат бюджетних коштів на суму 525 тис. грн.

Через залучення для організації культурно-мистецьких заходів фізичних осіб-підприємців та приватних юридичних осіб, які не здійснюють відповідної діяльності, додатково витрачено понад 350 тис. грн, з яких більш як 103 тис. грн перераховано за відсутності кошторисів витрат, затверджених Житомирською ОДА.

Прийняття неефективного управлінського рішення щодо безоплатної передачі автобуса Житомирському обласному туристичному інформаційному центру (тоді як потреба в ньому була для інших підпорядкованих Управлінню установ) призвело до неефективного використання комунального майна на суму 2,5 млн грн.

З метою усунення наведених чинників фахівці Управління за результатами державного фінансового аудиту надали низку пропозицій, спрямованих на поліпшення ефективності використання бюджетних коштів та комунального майна.
Про результати аудиту поінформовано Житомирську ОДА.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:13
У Києві дільничний офіцер поліції повернув пенсіонерці ...
Вчора 17:09
Четверо українців намагалися «домовитися» на кордоні пр ...
Вчора 16:42
В Одессе на пожаре спасен мужчина
Вчора 16:25
У присутності Президента в Запоріжжі відкрили рух верхо ...
Вчора 16:24
В Одессе во время пожара пострадали мать с ребенком
Вчора 23:31
Київські оперативники затримали групу осіб за збут псих ...
Вчора 23:29
Сумська область: приборкуючи загоряння покрівлі, вогнеб ...
Вчора 23:26
У Сумах на місці пожежі виявили тіло загиблої людини
Вчора 23:23
311 тис грн за нестворення перепон при оплаті виконаних ...
Вчора 23:20
Шахрайство з легалізацією іноземців – викрито групу осі ...
Вчора 22:48
Мільйонні збитки за забруднення землі: У Житомирі вияви ...
22 січня 11:30
20-річному хакеру з Житомира загрожує до 8 років позбав ...
21 січня 17:32
У Житомирі взяли під варту підозрюваного у замаху на вб ...
21 січня 11:54
У Житомирі вбито жінку - підозрюваного затримано аж в О ...
20 січня 11:54
На Житомирщині чоловік опинився у комі після гостювання ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення