Хорошівські поліцейські прозвітували двом ОТГ району про свою роботу

24.12 09:40    
23 грудня в Іршанській та Новоборівській об’єднаних територіальних громадях відбулись зустрічі місцевих жителів з керівником Хорошівського відділення поліції та дільничними офіцерами. Останні звітували перед людьми про свою роботу та разом визначали найбільш актуальні для громад заходи з безпеки та правопорядку.
Хорошівські поліцейські прозвітували двом ОТГ району про свою роботу

До зустрічі поліцейські підготували і наочну відеопрезентацію своєї діяльності. Так, загальна ситуація у смт Іршанську стабільна і контрольована, а при кількісному зростанні зареєстрованих кримінальних правопорушень збільшилось і їх розкриття.

- З початку року від жителів громади надійшло 822 повідомлення про ті чи інші події і практично у кожному випадку до місця виїздили групи реагування патрульної поліції. За цими цифрами – наполеглива і цілодобова робота правоохоронців. Звісно, є чимало питань, над якими нам ще слід працювати, та я упевнений, що ми досягнемо результату, але лише разом з вами, - сказав начальник Хорошівського відділення поліції Руслан Прищепа, звертаючись до присутніх мешканців.

Голова Іршанської об’єднаної територіальної громади Анатолій Рак відзначив, що питанням безпеки приділяється величезна увага, а відтак і сприянню поліцейським у належній організації їх діяльнсті:

- Ми були серед перших, хто започаткував роботу поліцейської станції у громаді, нині сподіваємось, що і поліцейський офіцер громади у нас теж буде у числі перших. Крім того, встановили у минулому році, знову ж таки з міркувань безпеки, 25 камер відеоспостереження. Тобто маємо реальну і ефективну співпрацю з правоохоронцями.

У свою чергу, голова Новоборівської об’єднаної територіальної громади Григорій Рудюк, де зустріч відбувалась за кілька годин потому і де проживає близько 6,5 тисяч громадян, розповів не лише про уже реалізовані проекти за участі поліцейських, а й про плани на 2020 рік:

- Безпека розпочинається з освітлення на вулиці і, напевно, не завершується ніколи. Вона у багатьох побутових питаннях – навіть у вихованні дітей, там теж закладаються правила і моралі, і безпечної поведінки. Тому ми дуже багато працюємо над цими питаннями. А наразі розробляємо проектну документацію Центру безпеки. Його мета – зібрати в одному місці з одним диспетчерським пунктом відповідні служби: поліцейських, рятувальників, швидкої допомоги та медицини катастроф.
Хорошівські поліцейські прозвітували двом ОТГ району про свою роботу

Після поліцейського звіту щодо цифрових показників стану безпеки та правопорядку у громадах відбулось активне обговорення напрямів, на які слід звернути увагу. Продаж дітям спиртного та поширення наркотиків у молодіжному середовищі, зловживання алкоголем та насильство у родинах, перебування після 22.00 неповнолітніх у розважальних закладах та їх безконтрольність з боку батьків, стан доріг та загалом дорожньої безпеки – неповний перелік питань, що піднімались.

Однією з ініціатив стало запрошення ювенального інспектора Хорошівського відділення до проведення занять з правознавства у старшокласників у навчальому модулі «Я і поліція».

Тож підсумовуючи обидві зустрічі, керівник Хорошівського відділення Руслан Прищепа запевнив жителів громад, що кожна з їх пропозицій почута та у межах можливостей і компетенції поліції буде реалізована.
Хорошівські поліцейські прозвітували двом ОТГ району про свою роботу

Хорошівські поліцейські прозвітували двом ОТГ району про свою роботу

Хорошівські поліцейські прозвітували двом ОТГ району про свою роботу

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:01
27 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:07
Іноземець видав себе за українця, аби потрапити у Франц ...
Вчора 17:54
СБУ блокировала подпольное изготовление и продажа оружи ...
Вчора 17:42
Колеса легковика громадянин Угорщини запакував сигарета ...
Вчора 17:22
Військовослужбовці осіннього призову опанували спеціаль ...
Вчора 23:42
Мінекоенерго: Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси раз ...
Вчора 23:39
Віктор Ляшко: Система охорони здоров’я України готова з ...
Вчора 23:36
Укравтодор презентував інтерактивну мапу
Вчора 23:33
Програма "Доступні кредити 5-7-9%" з 1 березня передб ...
Вчора 23:28
Майже 2 тис. атестатів вже видано енергоаудиторам для с ...
Вчора 18:31
СБУ виявила незаконний видобуток 500 тисяч кубічних мет ...
Вчора 10:42
В межах міста Житомир вирізають дерева. ФОТО
26 лютого 15:30
Житомирська міськрада незаконно надала благодійному фон ...
26 лютого 14:30
Схема продажу елітних автомобілів, викрадених в ЄС: На ...
26 лютого 10:33
В поліції Києва розкрили подробиці «продажу» крісла губ ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення