У Баранівці вперше відбувся форум підприємництва

28.02 23:09    
Сьогодні, 28 лютого, у Баранівській міській ОТГ відбувся 1-й форум підприємництва «Розвиток у партнерстві». Започаткували такий формат діалогу місцевої влади та бізнесу, аби спільно і прозоро розвивати громаду й розширювати можливості місцевого бюджету. Участь у форумі взяли приватні підприємці, представники місцевих підприємств і фермерських господарств, а також депутати міської ради, старости, представники установ, які надають адміністративні послуги для бізнесу.
У Баранівці вперше відбувся форум підприємництва

Обговорення актуальних і важливих питань розподілили на три тематично об’єднані блоки. У першій панельній дискусії керівники району та громади розповідали про стратегію розвитку громади та роль у цьому місцевого підприємництва, перспективи реалізації проєкту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ». У другій панелі успішні підприємці висловлювали власне бачення щодо напрямів бізнесу, які найбільше сприятимуть розвитку громади: органічний, аграрний та альтернативної енергетики. Завершальна третя дискусія була присвячена питанням, які найбільше цікаві бізнесу: нововведенням у законодавстві, кредитним програмам, грантовій підтримці, консалтингу та ін.

Служба зайнятості, як надійний партнер роботодавців, також була активним учасником форуму підприємства. Адже втілення будь-яких нововведень і програм, які розширюють сферу прикладання праці та можливості зайнятості для населення, неможлива без служби зайнятості. Усі структурні підрозділи служби у містах і районах задіяні в інформаційно-роз’яснювальній роботі щодо детінізації ринку праці та державної програми доступного кредитування «5-7-9».

Має служба зайнятості і власні програми для підтримки бізнес-ініціатив та створення нових робочих місць для безробітних. Про них учасників форуму поінформувала заступник директора Житомирського обласного центру зайнятості Тетяна Касімцева (Tatyana Kasimceva).

«Нам є що запропонувати роботодавцям. Це, зокрема, фінансова підтримка у створенні нових робочих місць шляхом компенсації єдиного соціального внеску. Роботодавець має можливість зекономити 22% власних коштів з фонду оплати праці, адже впродовж року служба зайнятості компенсуватиме ці витрати за працевлаштованих безробітних. За іншою нашою програмою - виплачена безробітному одноразово вся належна сума допомоги з безробіття стане стартовим капіталом для відкриття бізнесу. Також жителям області, які старше 45 років і прагнуть підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень, служба зайнятості видасть ваучер, який забезпечить безкоштовне навчання в обраному закладі» - розповіла Т.Касімцева.

Вона додала, що на ці активні програми сприяння зайнятості у бюджеті страхового фонду на випадок безробіття на 2020 рік передбачене збільшення витрат. Це означає, що підтримку й розширення власних можливостей для розвитку отримають більше активних громадян і роботодавців, а разом з ними – і територіальних громад.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:55
МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 897 випадків коро ...
Вчора 18:04
Одесская область: спасатели ликвидировали возгорание в ...
Вчора 17:32
На кордоні з Молдовою прикордонники виявили трубопровід
Вчора 17:24
Медичні працівники швидкої допомоги включені до перелік ...
Вчора 17:22
Минулої доби в Україну повернулося майже 6,5 тисяч осіб
Сьогодні 00:11
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів першу онлайн-зустр ...
Сьогодні 00:08
Прем'єр-міністр України та Посол ЄС обговорили питання ...
Сьогодні 00:05
Україна і Японія розвиватимуть взаємодію з протидії гіб ...
Сьогодні 00:01
Держава допоможе виплачувати зарплату найманим працівни ...
Вчора 23:57
У рамках проекту «Велике будівництво», у квітні ремонтн ...
Вчора 10:38
Пара з Житомирщини обкрадала квартири у Ніжині. ФОТО
Вчора 09:10
У Житомирі з церкви намагалися викрасти людські пожертв ...
01 квітня 14:44
На Житомирщині підтверджено ще один випадок захворюванн ...
01 квітня 14:31
Військовослужбовця НГУ чекає суд за продаж бойових набо ...
31 березня 14:43
СБУ викрила на вимаганні хабара посадовця районної війс ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення