Начальник поліції Житомирщини зустрівся з журналістами Новограда-Волинського

31.07 17:30    
Начальник поліції Житомирщини зустрівся з журналістами Новограда-Волинського

31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.

Серед питань, які порушили учасники зустрічі, були: використання місцевого полігону утилізації побутових відходів для сміття з інших регіонів, результати розслідування окремих кримінальних проваджень, ефективність патрулювання поліцейськими міста у вечірній та нічний час, а також публічна «реклама» доступу до наркотичних засобів та інше.

Начальник поліції області Юрій Олійник повідомив, що у Новоград-Волинському відділі призначено нового керівника Андрія Гнатенка, який уже з 3 серпня приступить до безпосереднього виконання своїх обов’язків. Керівник ГУНП повідомив, що це призначення зумовлене необхідністю переформатувати роботу підрозділу та активізувати її на всіх напрямках:

- Наша мета, щоб на вулицях було безпечніше та спокійніше. І один із найефективніших шляхів – це встановлення системи «Безпечне місто». 6-7 камер відеоспостереження, які нині працюють у райцентрі, для такого міста як Новоград-Волинський недостатньо. Сподіваємось на підтримку громадськості і журналістів, як найактивніших її представників, у просуванні цієї ініціативи, - наголосив Юрій Олійник.

Відповідаючи на запитання про провадження щодо львівського сміття, керівник поліції повідомив про звернення слідчих до Державної екологічної інспекції Поліського округу щодо оцінки ситуації у рамках наявного кримінального провадження.

Ще одне озвучене питання – написи на будівлях та парканах міста інтернет-адрес або онлайн-каналів соцмереж, за якими можна замовити наркотичні засоби.

- Я батько трьох дітей. Я бачив наслідки цього зла. Тому моє ставлення до наркотиків – дуже принципове. І тут питання не лише в тому, що ці написи треба прибрати якнайшвидше і ми звернемось з такою ініціативою до мерії, а й у тому, щоб подібні ресурси припинили своє функціонування, а їх організатори – отримали відповідне покарання.

Також, реагуючи на запитання щодо організації роботи груп реагування, начальник ГУНП запропонував журналістам долучитись до спільного з інспекторами патрулювання, аби краще зрозуміти і особливості їх чергувань, і побачити найхарактерніші порушення, з якими щодня працюють поліцейські.

- Ми на боці громадян і для нас важливо, аби ви це розуміли. Ми рухаємось в одному напрямку – порядку, безпеки та спокою. Тут ми партнери. І той, хто хоче досягти мети, шукає можливості, а хто не хоче, - причини. Від кожного з нас залежить, яким буде його місто чи село. Рівень культури та виховання, свідомості та відповідальності – це фактори, які, у першу чергу, впливають на світ довкола нас. Давайте разом, поліція та громада, змінювати його на краще.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:14
Прихильнику НЗФ та засобів диверсії повідомлено про під ...
Сьогодні 17:15
Надання неправомірної вигоди – кримінальна відповідальн ...
Сьогодні 16:16
Пам’яті героїв-прикордонників присвячується
Сьогодні 14:11
В Киеве СБУ задержала организатора контрабанды тяжелых ...
Сьогодні 13:41
Київська митниця: щодо переміщення власного автотранспо ...
Сьогодні 16:18
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вы ...
Сьогодні 11:26
Держпідтримка-2020: Аграріям компенсовано близько 716 м ...
Сьогодні 11:23
Сергій Марченко: Майже за тиждень роботи ПРРО фіскалізо ...
Сьогодні 11:20
Максим Степанов на Львівщині: Місцева влада повинна акт ...
Сьогодні 11:17
Максим Степанов: МОЗ забезпечить державне фінансування ...
04 серпня 13:28
На Житомирщині до 6 років за гратами засуджено командир ...
04 серпня 11:21
Житомирянин потрапив на гачок Інтернет-шахрая
03 серпня 17:38
У Житомирі СБУ викрила на корупції посадовця Державної ...
03 серпня 12:08
Інспектор відділу протидії кіберзлочинам Житомирщини по ...
03 серпня 10:39
Військовий та його дружина постануть перед судом за те, ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення