Керівник поліції Житомирщини зустрівся з журналістами Коростенщини

03.09 18:05    
3 вересня начальник ГУНП в області Юрій Олійник поспілкувався з представниками мас-медіа м. Коростеня у форматі «Зустрічі за кавою» та відверто відповів на їх питання щодо діяльності поліції.

Керівник поліції Житомирщини зустрівся з журналістами Коростенщини

Пояснюючи мету такої зустрічі, очільник поліції області наголосив:

- Ми відкриті до діалогу, я хочу почути людей на місцях, їх проблеми. Поліція налаштована на співпрацю для забезпечення безпеки та правопорядку на території кожного села чи міста.

Одним з перших від журналістів прозвучало питання про нещодавню спробу підриву вантажного потягу з нафтопродуктами на території Коростенського району. Юрій Олійник повідомив, що розслідуванням події, кваліфікованої як терористичний акт, займаються співробітники УСБУ і що це провадження під особливим контролем.

Кілька разів представники мас-медіа торкались найбільш резонансних подій останнього періоду на Коростенщині та загалом в області, на що отримали відповіді у межах можливого на даних етапах розслідувань кримінальних проваджень.

На жаль, правопорушення, у тому числі кримінальні, вчиняються як відносно дітей, так і самими дітьми – ще одна тема, порушена під час розмови. Начальник поліції у цьому контексті наголосив, що незайнятість дітей є одним з аспектів такої ситуації поряд з безвідповідальністю та байдужістю дорослих.

Також у ході розмови присутні обговорили ефективність відеоспостереження проєкту «Безпечне місто» і для превенції правопорушень, у тому числі безпеки дорожнього руху, і для розкриття кримінальних діянь.

- Це вагомий інструмент в руках поліції, який відчутно впливає на зниження рівня порушень у місцях роботи камер візуального спостерження, і на швидкість розкриття тих чи інших злочинів, - сказав Юрій Олійник. – Тому ми ініціюємо на всіх рівнях запровадження такої системи і там, де знаходимо підтримку місцевих громад, уже маємо позитивний результат.

До речі, віднедавна у м. Коростені запрацювало 11 камер візуального спостереження на основних магістралях та у місцях масового перебування людей.

Відповідаючи на питання щодо кадрової політики, начальник Головного управління зазначив, що загальний некомплект у поліції області нині становить близько 8%, що не є критичним для виконання службових завдань. Оновлення та зміна особового складу є процесом постійним та обумовленим як об’єктивними, так і суб’єктивними причинами.

Керівник поліції Житомирщини зустрівся з журналістами Коростенщини

Принциповою стала і тема прийдешніх місцевих виборів, до якої присутні повертались кілька разів.

- Поліція готова до відповідального періоду. Ми працюємо на забезпечення чесності і прозорості виборчої кампанії. Поліція рівновіддалена від усіх політичних сил і зацікавлена лише у законності процесу, а вибір залишається за громадянами, - сказав Юрій Олійник.

Під час спілкування учасники зустрічі обговорили і заходи поліції з протидії нелегальному видобутку бурштину, незаконним порубкам лісу, несанкціонованим викидам сміття з інших регіонів держави на території області.

Так, начальник ГУНП запевнив, що ситуація з нелегальними копачами сонячного каменю повністю контрольована і найменші спроби поліцейські відразу припиняють.
Керівник поліції Житомирщини зустрівся з журналістами Коростенщини

Пріоритетним для Житомирщини є і питання припинення варварського знищення лісів:

- Практично кожен транспортний засіб, якиї виїздить з лісу, працівники поліції сьогодні зупиняють і перевіряють. І результат цієї роботи уже є – за період відпрацювання зросли надходження до бюджету від відповідних підприємств з переробки лісопродукції, - наголосив Юрій Олійник.

Також керівник поліції області запевнив, що практика відкритості та доступності знайде продовження у систематичних (щомісячних) зустрічах начальника Коростенського відділу з місцевими журналістами.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:31
На українсько-польському кордоні затримали двох громадя ...
Вчора 18:12
В Росії угорця ошукали на 10 тис дол та підмовили поруш ...
Вчора 17:31
Навпростець, минаючи пункти пропуску. Українець прямува ...
Вчора 16:11
В аеропортах «Бориспіль» та «Київ (Жуляни)» на вихідних ...
Вчора 15:58
Майже 500 кандидатів змагатимуться за 15 посад у «Крак ...
Вчора 19:28
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
Вчора 11:10
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфе ...
Вчора 11:07
Сергій Шкарлет: МОН спільно з Британською Радою розпоча ...
Вчора 11:05
На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 20 виб ...
Вчора 11:02
Подружжя несло з Росії авіаприлад, радіаційний фон яког ...
Вчора 10:08
У Житомирі на ТВК привозять не запаковану виборчу докум ...
25 жовтня 23:07
Столичні поліцейські затримали 43-річну мешканку Житоми ...
25 жовтня 18:36
У Житомирі на дільницях реєструють фейкових спостерігач ...
25 жовтня 13:04
До виборчих дільниць Києва привезли автобуси з мешканця ...
25 жовтня 11:28
На підвіконні, стінах та на лавках - у Житомирській обл ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення