На Житомирщині Прем’єр-міністр обговорив розвиток деревообробної промисловості з представниками галузі

15.09 17:28    
Умежах робочої поїздки до Житомирської області 15 вересня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів нараду з питання розвитку лісової галузі та деревообробної промисловості.
На Житомирщині Прем’єр-міністр обговорив розвиток деревообробної промисловості з представниками галузі

Участь у нараді взяли: Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, голова Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович, голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, представники органів місцевого самоврядування та деревообробних підприємств. Сторони порушили питання загального стану розвитку лісової галузі та деревообробної промисловості в області, боротьби з незаконними рубками, охорони лісів від пожеж та розвитку деревообробних підприємств Житомирщини.

Денис Шмигаль наголосив, що деревообробна галузь є вагомою складовою економіки Житомирщини — частка експорту продукції становить майже 20% від загального обсягу.

«Щоб наростити обсяги виробництва та в подальшому розвивати галузь, Президент поставив низку системних завдань. Це, зокрема, проведення національної інвентаризації лісових ресурсів та створення електронного обліку деревини, реалізація деревини на конкурсних засадах, а також посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері використання лісових ресурсів», — зазначив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, у лісовій галузі є доволі багато спадкових проблем, з якими Україна живе ще від часів СРСР. Для їх розв’язання потрібна системна реформа.

«Найближчими місяцями має бути розроблена концепція реформування лісової галузі, щоб Україна могла правильно управляти цим відновлювальним ресурсом. При можливостях підприємств переробляти 1,2 млн метрів кубічних деревини, сьогодні сировини є в три-чотири рази менше. Правильне управління лісовим господарством, боротьба з незаконними рубками, запобігання пожежам — це пріоритет, який потребує злагодженої роботи правоохоронних органів, профільного Міністерства, Уряду, Держлісагентства та територіальних громад», — наголосив Денис Шмигаль.

Також під час робочої поїздки Прем’єр-міністр ознайомився з діяльністю ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія». Глава Уряду підкреслив, що деревообробні підприємства області вже на рівних конкурують на світових ринках і сьогодні цей результат можна побачити на прикладі Житомирської області.

«Інвестиції, нові робочі місця, розвивається економіка регіону, сплачуються податки. Крім того, один зі світових лідерів на меблевому ринку має амбітні плани відкрити виробництво в Україні, що дасть нові можливості для збуту деревообробним компаніям. Зі свого боку держава має створити умови для ефективного розвитку галузі та забезпечити баланс між інтересами бізнесу та збереженням українських лісів для наступних поколінь», — зазначив Денис Шмигаль.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:43
На кордоні з РФ правоохоронці зупинили дві «оборудки» н ...
Вчора 17:45
На Волині прикордонники долучилися до патріотичного заб ...
Вчора 11:48
Одесская область: ликвидировано возгорание купола церкв ...
Вчора 10:41
Львов: пожарные ликвидировали пожар в автомобиле
Вчора 09:43
Ивано-Франковская область: спасатели ликвидировали пожа ...
26 вересня 21:57
МВС: Комісія з розслідування причин падіння військового ...
26 вересня 21:54
Міноборони: На місці падіння літака АН-26Ш продовжує пр ...
26 вересня 21:51
Вперше на всеукраїнському рівні стартував забіг «Шаную ...
26 вересня 21:49
Полтавська область: вогнеборці ліквідовують пожежу на з ...
26 вересня 21:46
Днепропетровская область: ликвидирован пожар в двухэтаж ...
25 вересня 15:38
СБУ викрила міжрегіональну групу, що підробляла докумен ...
23 вересня 10:42
У Житомирі поліцейські утретє за вересень винесли облад ...
18 вересня 16:14
У Житомирі депутата міської ради облили зеленкою
18 вересня 15:35
У Житомирі в студента вилучили партію амфетаміну у чвер ...
18 вересня 09:15
Житомирські оперативники розшукали на Миколаївщині крад ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення