Депутати звернулись до керівництва держави

09.10 14:46    
Депутати обласної ради підтримали колегу, ініціатора звернення Олега Пасічника до Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ України щодо діяльності автомобільних шкіл.

Так, депутати занепокоєні, що протягом останнього часу з різних регіонів області надходить значна кількість звернень керівників суб’єктів господарювання, які проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів щодо проблемних питань, які виникли у зв’язку із внесенням змін до Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 07.12.2009 № 515 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів, що регламентують порядок підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів у закладах, що проводять таку діяльність, їх державну акредитацію та атестацію спеціалістів, а також допуску громадян до керування транспортними засобами, видачі (обміну) посвідчень водія».

Значну кількість зауважень керівників автошкіл викликають норми Інструкції про порядок організації роботи територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ України щодо державної акредитації закладів, які проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та атестації їх спеціалістів щодо підстав тимчасового припинення дії сертифіката про державну акредитацію у зв’язку зі змінами матеріально-технічної бази та чисельності спеціалістів, що унеможливлює виконання робочих програм і планів підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв за заявленою максимальною кількістю осіб для одночасної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

Враховуючи вищевикладене, депутати обласної ради вимагають нормативного врегулювання даного питання та належного забезпечення сервісних центрів МВС фахівцями і транспортними засобами усіх категорій для приймання практичного іспиту.

Депутат Ігор Романський ініціював звернення до Верховної Ради України щодо забезпечення охорони сім’ї, дитинства, материнства та батьківства. «Ми, депутати Житомирської обласної ради, стурбовані ситуацією, яка склалася в країні щодо забезпечення охорони інституту сім’ї, дитинства, материнства та батьківства. Зростаюча тенденція публічної популяризації аморальних відхилень унеможливлює виховання дітей у конституційному руслі, що спричиняє порушення прав дітей та батьків, у зв’язку з чим запровадження адміністративної відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму є важливим кроком для українського суспільства. У зв’язку із зазначеним, звертаємося з проханням підтримати проєкти законів № 3916 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони сім'ї, дитинства, материнства і батьківства» та № 3917 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму», - йдеться у зверненні.

Неодноразово депутати висловлювали свою стурбованість щодо забруднення річок Хомора та Случ, тому одноголосно було підтримано звернення до Верховної ради України. " Ми, депутати Житомирської обласної ради, вкрай стурбовані ситуацією щодо забруднення річок Хомора та Случ. Наразі річка Случ забезпечує водою населення у кількості 200 000 чоловік. Враховуючи складну ситуацію із рівнем забруднення річки, без води можуть залишитися мешканці Новоград-Волинського району Житомирської області. Враховуючи вищевикладене, депутатський корпус обласної ради звертається з проханням розробити та прийняти законопроєкт щодо впровадження національної програми порятунку річок, а також вжити відповідних заходів з припинення скидів у річки Хомора і Случ промисловими підприємствами, у тому числі Понінківською паперово-картонною фабрикою", - йдеться у зверненні.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:24
Київською митницею виявлено декларування лише півпартії ...
Вчора 18:15
На українсько-румунському кордоні порушники «загубили» ...
Вчора 17:03
На двох столичних ринках виявили 15 іноземців-порушникі ...
Вчора 16:50
В «Борисполі» у росіянина, який прилетів з Туреччини, м ...
Вчора 16:40
«Яблучний» сезон: в Залі офіційних делегацій «Борисполя ...
Вчора 22:46
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вы ...
Вчора 13:20
Листовой металл - универсальный материал для производст ...
26 листопада 10:51
Картошка по-селянски: От кулинарных рецептов – до проце ...
25 листопада 18:45
Сахарный диабет и контроль: Или как инновационные техно ...
24 листопада 22:57
Собственный сайт, как идеальное решение для бизнеса: От ...
Вчора 22:50
У Житомирі через борг 28-річний лікар вдарив ножицями в ...
Вчора 15:13
У Житомирі розкрито замах на вбивство директорки стомат ...
Вчора 11:43
В Житомирській області п'яний водій, намагаючись втект ...
26 листопада 23:08
Збочинець з Житомира через Інтернет розбещував 11-річну ...
26 листопада 10:14
Підприємцю, який за 15 тис дол замовив свого бізнес-пар ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення