Наталія Остапченко та Віктор Градівський взяли участь у засіданнях постійних комісій Житомирської обласної ради

27.10 16:40    
У рамках підготовки до шостої сесії Житомирської обласної ради восьмого скликання тривають засідання постійних комісій, участь у яких беруть заступники голови облдержадміністрації. Так, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко та заступник голови ОДА Віктор Градівський долучилися до роботи постійних комісій з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів та з питань соціально-економічного розвитку.
Наталія Остапченко та Віктор Градівський взяли участь у засіданнях постійних комісій Житомирської обласної ради

Серед питань порядку денного засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів депутати опрацювали та погодили на розгляд сесії внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2021 рік щодо розподілу субвенції з державного бюджету, з якої кошти у сумі 10 млн 500 тис. грн буде спрямовано для забезпечення централізованої подачі кисню закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

Наталія Остапченко наголосила, що вирішення питання забезпечення лікарень області киснем є надважливим в умовах стрімкого погіршення епідеміологічної ситуації, збільшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус та відповідно госпіталізованих, майже 80% яких є киснево залежними.

У ході роботи постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів депутати проголосували за створення на Житомирщині 12 нових об’єктів природо-заповідного фонду місцевого значення:

ландшафтні заказники «Бензюкове», «Урочище Смульське», «Урочище Пятигірка», «Чудинські яри» та загально зоологічний заказник місцевого значення «Урочище Пасічне» – у Житомирському районі;

«Урочище Мокре», «Бокиївський рів», «Новоборівський» – у Коростенському районі;

«Надслучанський» – у Новоград-Волинському районі;

ботанічні заказники місцевого значення «Морозовий» та «Дубок», гідрологічний заказник місцевого значення «Бережестський» – в Коростенському районі.

Під час постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку за участі громадськості відбулись обговорення ініціативи АТ «Житомиргаз» стосовно збільшення тарифу по розподілу природного газу.

Перша заступниця голови ОДА відзначила, що Житомирська облдержадміністрація тримає питання тарифоутворення на послуги ЖКГ на постійному контролі, тому розрахунки «Житомиргазу» були ретельно проаналізовані відповідними підрозділами адміністрації одразу після їх оприлюднення на сайті. За результатами опрацювання на думку спеціалістів облдержадміністрації, у наведених розрахунках є можливість зменшення запропонованого тарифу.

«Наголошуємо, що в Житомирській області не відбувається підвищення ціни на газ для населення. Житомирська облдержадміністрація звернулася до Прем’єр-міністра України, якому підпорядковується Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з проханням вжити заходів задля недопущення зростання тарифу на розподіл газу. Адже це суперечить Меморандуму, який було підписано за ініціативи Президента України на рівні Держави та громад, а також позиції Уряду, яка полягає у тому, що протягом поточного опалювального сезону тарифи мають залишитися на рівні минулого року», – зазначила Наталія Остапченко.

Серед питань, що були розглянуті під час засідання, внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2021 рік. Зокрема вносяться зміни до рішень місцевих рад, якими збільшено обсяг субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на співфінансування спільних проєктів на загальну суму 21 637 700,00 грн.

Депутати також одноголосно підтримали проєкт рішення обласної Програми підвищення безпеки дорожнього руху в Житомирській області на 2021-2023 роки, реалізація якої здійснюватиметься коштом субвенції з державного бюджету, обласного бюджету та місцевих бюджетів залежно від їх фінансових можливостей та з обов’язковим дотриманням ст. 85 Бюджетного кодексу України.

Нагадаємо, що Наталія Остапченко провела селекторну онлайн-нараду щодо результатів проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:17
СБУ викрила у Києві підпільний серверний центр, який ро ...
Сьогодні 15:04
Правоохоронці викрили розробника проросійських вебресур ...
Сьогодні 11:47
Інформація щодо проведення заходів державного контролю
Вчора 19:02
СБУ припинила діяльність хакерів, які тероризували Укра ...
Вчора 18:15
СБУ знайшла понад 8 млн грн готівки у чиновниці Львівсь ...
09 серпня 10:47
Як перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката?
08 серпня 10:01
За ініціативи СБУ українським захисникам передано війсь ...
03 серпня 12:45
Чи можна оформити допомогу по безробіттю, якщо підприєм ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
Сьогодні 11:00
У Житомирі поліцейські затримали «професора медичних на ...
Сьогодні 10:10
СБУ викрила спробу фсб встановити «жучки» в кулуарах Ве ...
Вчора 14:08
Волонтера з Житомира підозрюють у схемі продажу автомоб ...
Вчора 14:02
На Житомирщині правоохоронці викрили схему наживи на ав ...
Вчора 12:16
На Житомирщині викрили зрадника, завербованого фсб рф
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення