У сервісному центрі МВС у Звягелі відновлюють прийом іспитів

22.11 17:23    
У сервісному центрі МВС у Звягелі відновлюють прийом іспитів


З 1 грудня в сервісному центрі МВС у Звягелі відновлюють прийом теоретичних і практичних іспитів для майбутніх водіїв. Запис для отримання послуги вже доступний онлайн.

Як стало відомо https://ruporzt.com.ua, у серпні Житомирська область долучилася до пілотного проєкту із прозорого складання іспитів, унаслідок запуску якого в регіоні утворили 2 великі екзаменаційні хаби в Житомирі та Коростені. Відповідно, в решті сервісних центрів МВС області, у тому числі й у Звягелі, екзаменаційні класи закрили.

Уже з 1 грудня в сервісному центрі МВС № 1844 у Звягелі за адресою вул. Відродження, 2 повертають послуги з прийому теоретичних і практичних іспитів. Начальник РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький розповідає: одна з головних причин – територіальна віддаленість Коростеня та Житомира від Звягеля, незручне транспортне сполучення, а також велике навантаження на сервісний центр МВС у Житомирському районі.

«Протягом майже чотирьох місяців роботи пілотного проєкту ми вивчали та аналізували попит на складання іспитів в області. Поруч з підвищенням рівня прозорості іспитів у новостворених хабах ми зіткнулися з проблемою, що мешканці Звягельщини виявилися віддаленими від послуги як територіально, так і логістично. Тож протягом цього часу велась робота щодо відновлення екзаменаційної діяльності у сервісному центрі МВС № 1844», – пояснив Віктор Білецький.

Як зареєструватися на іспити?

Наразі реєстрація для отримання послуг з екзаменації доступна через функціонал е-запис онлайн. Важливо: віднедавна збільшено термін запису на практичні іспити до 3 тижнів. Тобто, кандидати у водії мають можливість обрати онлайн талони на практичні іспити на 21 день. Завдяки онлайн-запису, кількість візитів до сервісного центру МВС скорочується з двох до одного.
На теоретичний іспит термін реєстрації онлайн не змінився – на 14 днів вперед. Що стосується реєстрації в терміналі безпосередньо в сервісному центрі МВС (на теоретичні та практичні іспити, реєстраційні дії з транспортними засобами, обмін та відновлення посвідчення водія) – запис здійснюється як і раніше на поточний та 3 дні вперед.
Нагадуємо, що наразі кандидати у водії по всій Україні мають можливість дистанційно оформити талони на практичні іспити через функціонал е-запис.

Як зміниться екзаменаційна діяльність у Звягелі?

З 1 грудня сервісний центр МВС у Звягелі долучиться до пілотного проєкту із прозорого складання іспитів.
«Відтепер екзаменаційний клас обладнаний 4-ма камерами для «перехресного» запису та аудіофіксацією, немає жодних «сліпих зон». Також ми оновлюємо та розширюємо автопарк, встановлюємо в обидві автівки сервісного центру МВС для складання іспитів систему відеоспостереження. Це теж виключає будь-яку можливість втручання в іспит. Крім цього, для більш ефективної роботи ми розширили штат екзаменаторів, а також збільшили кількість маршрутів для прийому практичних іспитів», – розповів начальник РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області.
Крім цього, з 22 листопада у майбутніх водіїв з’явилася можливість складати теоретичний іспит у сервісних центрах МВС без обов’язкового навчання в автошколі. Кандидат у водії повинен повідомити адміністратору, що самостійно опанував навчальний матеріал на відповідну категорію транспортного засобу. Вартість складання теоретичного іспиту – 13 грн.
У разі успішного складання теоретичної частини іспиту, майбутні водії звертаються до будь-якого акредитованого навчального закладу та розпочинають практичне навчання. Після успішного складання практичного іспиту в автошколі, кандидат складає іспит у сервісному центрі МВС і отримує посвідчення водія.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:48
Поліція Полтавщини встановила місцеперебування зниклої ...
Вчора 20:48
Поліцейські встановлюють обставини смерті чоловіка у Кр ...
Вчора 10:53
У Херсоні минулої доби рятувальники тричі залучалися до ...
Вчора 10:52
У Львові рятувальники під час пожежі у закладі харчуван ...
Вчора 10:51
На Дніпропетровщині протягом доби вогнеборці ліквідувал ...
12 квітня 22:24
Швеція презентувала Консультативну групу високого рівня ...
12 квітня 11:47
Как работает производство пищевого спирта класса «Альфа ...
11 квітня 23:36
Универсальность подвесных светильников при оформлении п ...
09 квітня 12:03
Данія внесе до Фонду підтримки енергетики 5,8 млн дол
09 квітня 11:40
Что такое лебедка ручная рычажная и где она применяется
12 квітня 16:59
У Житомирі чоловік намагався викрасти декоративні дерев ...
11 квітня 14:39
Прокуратура Житомирщини в апеляції домоглася застави на ...
09 квітня 11:00
Під варту взяли водія, який п’яним скоїв смертельну ДТП ...
09 квітня 10:34
У Житомирі на «Польовій» молодик з ножем напав на прода ...
05 квітня 16:47
У Житомирі колишня бухгалтерка садового товариства прив ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення