Служба зайнятості й підрозділи МВС на Житомирщині узгодили спільний план дій з адаптації на ринку праці звільнених працівників

08.02 10:01    
6 лютого в обласному центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему: «Працевлаштування та професійне вдосконалення осіб, звільнених за станом здоров’я з органів МВС України та членів сімей постраждалих».

Служба зайнятості й підрозділи МВС на Житомирщині узгодили спільний план дій з адаптації на ринку праці звільнених працівників


Мета зустрічі представників підрозділів МВС в Житомирській області з керівництвом обласної служби зайнятості – напрацювати спільний план дій задля ефективної допомоги в адаптації на ринку праці колишніх працівників органів МВС, які були звільнені зі служби за станом здоров’я після безпосередньої участі у бойових діях або здійснення інших заходів з національної безпеки і оборони та стримування збройної агресії рф.

Директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна акцентувала, що служба зайнятості на нинішньому етапі свого розвитку має достатній арсенал послуг і інструментів аби допомогти кожній людині знайти її траєкторію професійного розвитку. В першу чергу, через працевлаштування, залучення до підприємництва та отримання нових навичок.

«Ми добре розуміємо, що найкраща реабілітація для воїна – це зайнятість з гідною оплатою праці. Служба зайнятості пропонує сьогодні кілька способів для досягнення цієї цілі: безкоштовне навчання актуальним професіям і спеціальностям на базі власної мережі центрів профтехосвіти, навчання за ваучером – у закладах освіти, супровід у працевлаштуванні та гранти для створення або розвитку бізнесу. Ми готові простягнути руку допомоги кожному воїну, хто буде демобілізований» - сказала Галина Корінна.

Вона зазначила, що з початку війни служба зайнятості посприяла у працевлаштуванні близько 23000 жителів області, організувала профнавчання для понад 3300 людей, з них 630 – з допомогою ваучерів, видала понад 640 мікрогрантів і грантів на загальну суму 155 млн грн.

Під час обговорення місцеві представники Нацгвардії, Нацполіції, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби та ДСНС узгодили зі службою зайнятості практичний і зрозумілий алгоритм спільних дій: працівників, які звільнятимуться за станом здоров’я, а також членів сімей постраждалих інформуватимуть про послуги, анкетуватимуть та будуть скеровувати до служби зайнятості.

У кожному з підрозділів буде визначений відповідальний фахівець для координації роботи та обміну даними з партнерами. Окрім того, у підрозділах МВС будуть створені інформаційні куточки з роздатковим матеріалом від служби зайнятості для самостійного опрацювання відвідувачами.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 12:03
На Харківщині затримано інженерів-конструкторів, які хо ...
Сьогодні 11:02
На Запоріжжі викрили злочинне угруповання працівників з ...
Сьогодні 10:59
Стягнуто майже мільярд гривень активів експрезидента АТ ...
Сьогодні 10:59
Ювенальні прокурори поділилися досвідом впровадження мо ...
Сьогодні 10:57
У Тернополі в пасажирському транспорті травмувалася жін ...
Сьогодні 10:58
Данія стала першою країною, яка за свій кошт закупить у ...
Сьогодні 10:56
Японія, ЄС та UNDP передали Україні обладнання для упра ...
Сьогодні 10:54
Міжнародна робоча група щодо екологічних наслідків війн ...
Сьогодні 10:52
Галущенко про нарощування потужностей ВДЕ: це не тільки ...
Сьогодні 10:50
Свириденко: Німецький бізнес зацікавлений збільшувати і ...
16 квітня 15:58
Трагедія у Житомирі: Під час вивантаження відходів у ку ...
15 квітня 17:28
Прокуратура Житомирщини: арештований товар на майже 800 ...
15 квітня 14:32
ДБР затримало керівника заповідника з Житомирщини
15 квітня 13:32
«Відзначив» свій 17-й день народження жорстоким вбивств ...
15 квітня 10:03
У Житомирі працівниця ліцею привласнила техніки на майж ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення