ФК “Бердичів” здобув чергову перемогу у фіналі Кубку області

16.05 07:28
В 1/4 фіналу Кубка Житомирської області з футболу на стадіоні “Шкіряник” зустрілися команди ФК “Бердичів” та “Нива” (смт. Попільня). З самого початку матчу і гості, і господарі вирішили атакувати ворота один одного. Щоправда, ці атаки не закінчилися успіхом. На 16-ій хвилині попільчани заробили штрафного і влучно вдарили у ворота Панасюка. Рахунок став один нуль не на користь бердичівських футболістів. Та вони не здавалися і на 36-ій хвилині першого тайму Подгорський передав чудовий пас Шумило і м’яч опинився у воротах гравців “Ниви”. На перерву обидві команди пішли із рахунком 1:1.

У другій половині гри попільчани чи то втомилися, чи опустили руки, але грали лише на своєму боці поля. Практично, не зробивши жодного нападу на ворота Панасюка. Бердичівляни цим скористалися і на 72-ій хвилині Дмитро Вакула, який вийшов на заміну, забив другий гол. Буквально через півтори хвилини господарі зустрічі знову пробили влучний удар у ворота суперників, та судді вирішили не зараховувати гола. Пояснили просто: положення поза грою, що дуже обурило тренера бердичівлян та їхніх вболівальників. Останні вважають, що рішення суді було неправильним. Та оскаржувати ніхто не насмілився і рахунок залишився незмінним: 2:1.
Після цього гравці ФК “Бердичів” вирішили взагалі дотиснути гостей і постійно влаштовували біля їхніх воріт небезпечні моменти, які, правда, не виявлялися вдалими. І все ж на 90-ій хвилині гри Дмитро Коломієць забив останній гол зустрічі. Рахунок став 3:1.

Ігор Шумило, граючий тренер ФК “Бердичів”: «Перед игрой мы знали, что сильнее. Просто не настроились, может, с первых минут. Пропустили ненужный гол. потом пока раскачались, сделали пару опасных моментов и забили три гола. Могли и больше забить. Чистый забили, но судьи не засчитали. Ну ничего, это нормально. Я думаю, мы поедем туда и еще докажем, забьем еще 2-3 гола, это точно.»

Більше вболівальники не побачили м’ячів ні у воротах попільчан, ні у воротах Бердичева. Натомість деякі футболісти обох команд наприкінці зустрічі встигли навіть жовті картки отримати за жорстку гру. Тепер прихильникам футболу залишилось чекати результатів матчу-відповіді, що відбудеться у середу 18-го травня в Попільні.