На Житомирщині розпочали видобування Чорного моря

На Житомирщині розпочали видобування Чорного моря

26.03 13:19    
"Наша область не надто залежна. Ми можемо пережити кризові явища завдяки своїй місцевій сировинній базі." - так висловився Володимир Дебой, заступник голови райдержадміністрації, відкриваючи нову каменепереробну лінію на Головинському кар’єрі. Розробка родовища триває більше ста років. Новий власник підприємства наразі активно вкладає інвестиції - проводить заміну застарілого обладнання та навіть запускає нові виробничі об’єкти. Про нехарактерне економічній кризі явище наші кореспонденти.

За словами журналіста В. Лук`яненка, рідкісний лабрадорит, що видобувають на одному у Черняхівському районі носить назву Black Sea, або Чорне море.

За повідомленням ТРК Житомир, лише сорок відсотків продукції є придатними до основного виробництва – отримання блоків. Саме це спонукало нових власників Головинського кар’єру вкласти небагато не мало, сім мільйонів гривень на встановлення італійської лінії з переробки відвалів на щебінь різних фракцій. Виробництво потужністю дві з половиною тисячі тон щебеню в рік за розрахунками керівництва підприємства має окупитися за півтора роки.

Володимир Дебой, заступник голови облдержадміністрації: - "Там, де вкладено інвестиції, власники роблять так, щоб їх підприємства працювали навіть у таких складних економічних умовах"

Як стало відомо Інтернет-порталу «Рупор Житомир», нова лінія не лише дасть можливість створити додатково більше десятка робочих місць, а ще збільшить надходження до бюджету.

За інформацією голови правління ЗАТ "Головинський карьер "Граніт" Василя Юрченка, у дві тисячі восьмий рік, не тільки місцевий бюджет, а всі бюджети отримали, близько чотирьох мільйонів гривень. Він впевнений, що випуск товарної продукції буде збільшено в рік до дванадцяти мільйонів гривень, тобто бюджет отримає близько п’яти шести мільйонів гривень у рік.

Перспективи на збут, зокрема щебеневої продукції, є. На будівництво доріг, що пролягатимуть житомирською областю має бути задіяна місцева сировинна база.

В той же час Володимир Дебой пояснює, що саме на будівництво дороги Київ – Чоп, Київ – Ковель близько двох мільярдів гривень мають бути освоєно. Чиновник впевнений, що для цього буде використана сировинна база Житомирщини.


Місцева влада радіє успіхам приватного підприємства: тут працює близько шістисот працівників; їх заробітна плата у середньому складає більш ніж півтори тисячі гривень; Створюються нові робочі місця. Переоснащується виробництво. Тож благополуччя підприємства, а отже і місцевої інфраструктури, у найближчі триста років у безпеці. Саме на такий час вистачить запасів граніту цього родовища.


RuporZT

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:36
Президент України підписав закон про реформування орган ...
Сьогодні 19:36
23 вересня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзд ...
Сьогодні 18:43
Президент України підписав закон про державну підтримку ...
Сьогодні 17:51
Прикордонники завадили незаконному переміщенню 12 тисяч ...
Сьогодні 17:36
На одній з вулиць Ужгорода прикордонники затримали груп ...
Сьогодні 19:26
Жнива-2019: В Україні зібрано 70% зерна
Сьогодні 19:22
Без просторового планування неможливе фінансування прое ...
Сьогодні 19:17
Книжки «Ветеранського намету» на Львівському форумі вид ...
Сьогодні 19:13
Міністр оборони України провів зустріч з Надзвичайним т ...
Сьогодні 19:09
Денис Малюська: Впровадження права довірчої власності з ...
Сьогодні 15:18
Житомирянин віддав шахраєві понад 180 тис грн, «рятуючи ...
Сьогодні 09:42
Подробиці фатальної ДТП на Житомирщині, в якій загинуло ...
Сьогодні 07:51
Вантажівка з цистерною врізалася в автобус «Житомир-Яре ...
21 вересня 15:35
У Житомирі на Малікова впав банер - травмовано чотирьох ...
19 вересня 10:14
В Управлінні захисту економіки в Житомирський області - ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення