В Н.-Волинську політичні партії провели раду

В Н.-Волинську політичні партії провели раду

27.03 16:03    
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, 26 березня відбулося засідання політради Новоград-Волинської райдержадміністрації. На ньому було розглянуто ряд питань щодо соціально-економічного стану району. Зокрема, питання виконання програми соціально-економічного розвитку району за 2008 рік та перспективи на 2009 рік, про що проінформувала присутніх начальник управління економіки райдержадміністрації Галина Громико.

Було відмічено, що в районі забезпечено виконання основних показників Програми за 2008 рік та досягнуто найкращих результатів за роки незалежної України.

Економічне зростання району в 2008 році забезпечено, перш за все, за рахунок вкладання інвестицій.
Найбільшим досягненням року є реалізація інвестиційного проекту ТОВ „Церсаніт Інвест” с. Чижівка та введення І черги заводу, на яку освоєно 630,2 мільйонів гривень.

Обсяг інвестицій в основний капітал на 1 особу склав 6,5 тисяч гривень, що є найкращим показником в області. Динаміка освоєння інвестицій за останні п’ять років показує, що щорічно в економіку району вкладалося коштів до 30 мільйонів гривень. Останні два роки обсяг капіталовкладень за рахунок всіх джерел фінансування перевищує 400 мільйонів гривень на рік.

Станом на 1 січня поточного року в районі освоєно 44,9 мільйонів доларів США прямих іноземних інвестицій. Їх приріст за рік складає понад 14 мільйонів доларів США.

У зв’язку із фінансово-економічною кризою в країні промислові підприємства району, як і вся держава, опинилися в скрутній фінансовій ситуації. Підприємства змушені перейти на жорсткий режим економії, на зменшення виробничих витрат та вивільнення працівників і зупинку технологічних процесів.

В результаті цього на кінець 2008 року в районі значно зріс рівень зареєстрованого безробіття і складає 6,2 відсотки.

Наявність ряду вищевказаних проблемних питань та інших невикористаних можливостей, говорить про те, що в перспективі в районі є над чим працювати та спільними зусиллями влади, суб’єктів господарювання та сільських громад забезпечувати соціально-економічний розвиток району.

Про виконання бюджету району за 2008 рік та бюджет на 2009 рік присутніх ознайомила начальника фінансового управління райдержадміністрації Ніна Березовська.

На завершення засідання Микола Іванюк дав вичерпні відповіді на запитання лідерів політичних партій та громадських організацій району, що стосувалися розглянутих питань порядку денного, наголосив, що лише при конструктивній та дієвій співпраці влади, політики та громадськості можливо досягти позитивних результатів розвитку району та вийти з найменшими втратами із створеної кризи.

В засіданні політради взяли участь представники НРУ, ВО «Батьківщина», НСНУ, УРП «Собор», Народної партії, УНП, та ін. Також на засідання були запрошені представники громадських організацій району.

За повідомленням прес-служби РДА[b][/b]

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:23
Посадовець ще одного заводу ДК «Укроборонпром» затриман ...
Вчора 19:02
24 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:28
На півдні тривають заходи з посилення прикордонної безп ...
Вчора 17:46
У січні 2020 року львівські аудитори забезпечили відшко ...
Вчора 17:20
Бенджамін Франклін не допоміг хабародавцям
Вчора 17:02
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
23 лютого 22:51
Путешествие на яхте: Или как разнообразить свой отдых
22 лютого 23:06
Выбор и покупка носков: От ценовой политики – до качест ...
21 лютого 23:01
Современные вертикальные жалюзи: От дизайна и качества ...
21 лютого 15:43
Как обезопасить свое жилье с помощью электромеханически ...
Вчора 10:50
Поліція: Вилучена у Житомирі граната – навчальна і не с ...
23 лютого 23:01
Житомирянин викрадав автомобілі у Києві та Чернігові. Ф ...
21 лютого 12:44
Контррозвідка СБУ попередила на Житомирщині збут понад ...
21 лютого 10:09
У Києві на залізничному вокзалі житомирянин пограбував ...
20 лютого 18:19
Виконувачу обов’язків керівника Житомирської митниці фі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення