Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити конкуренцію й не дати підвищити ціни
07.04.2020 09:50 Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити к ...
Інтерв\'ю з Сергієм Сухомлином, міським головою Житомира
Про проект Контакти Реклама

Новоград-волинські підприємці вирішували долю ФК «Звягель-750»

07.04 13:34    
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, на черговому засіданні Ради директорів промислових підприємств міста обговорювалося питання функціонування футбольного клубу «Звягель-750», без якого вже просто не можуть уявити свого дозвілля тисячі новоград-волинських вболівальників. В 2008 році «Звягель-750» заявив про себе як одна із кращих футбольних команд області, здобувши Кубок поліської осені, піднімаючи імідж рідного краю на обласному рівні.

Проте, за неминучими обставинами економічно-фінансової кризи, значного обмеження можливостей міського бюджету, гостро постало питання фінансування команди. Адже клуб створено як міськрайонний. Як поінформував присутніх директор клубу В.В. Гордійчук, минулий рік був «шикарним» для місцевого футболу. На його фінансування вдалося залучити понад 300 тис. грн. Це кошти міської та районної рад (200 тис.грн.), власні та спонсорські кошти. У цьому році, розуміючи тяжкість фінансових можливостей та попередні надбання (команда була забезпечена повним комплектом форми), кошторис було обраховано в менших об’ємах. За словами В.Гордійчука, на найнеобхідніші затрати цьогоріч необхідно близько 200 тис.грн.. Адже, загубити футбольну команду, припинити її функціонування буде просто гріх. І з цим погоджуються більшість новоград-волинців, в тому чисті і представники влади. Разом з цим констатують, що в бюджеті міста не вистачає коштів на найнеобхідніше – зарплати бюджетникам, підтримку закладів медицини, освіти, комунальну сферу. Тому, навіть при всьому бажанні, можливостей співфінансувати футбол хоча б на рівні минулого року не буде. Все ж, як запевнив міський голова Микола Боровець, міська влада зробить все можливе, аби знайти кошти на улюблений громадою футбол.

За словами Василя Гордійчука, як показує досвід, якщо бюджетні кошти все ж вдасться отримати, то не раніше другого півріччя. А вони необхідні вже зараз, оскільки футбольний сезон для команди «Звягель-750» розпочинається 11 квітня виїзною грою. Футболісти команди не переставали тренуватися, вдосконалюючи свою майстерність. Проте наразі потрібні кошти на організацію виїзної гри, страховку для гравців тощо. Тому і вирішили звернутися за допомогою до меценатів - керівників великих промислових підприємств міста.

При обговоренні голова Ради директорів, директор ВАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» С.Ф. Портянко підтвердив свою особисту підтримку футбольного клубу та готовність співфінансувати потреби команди. Серед пропозицій, які висловлювали директор ТВО ВО «Техна» В.І. Рибінський, директор МПТВП «Райдуга» Л.К.Савченко, директор ВАТ «Біоветфарм» В.П.Висоцький, - почергово брати на себе організацію та фінансування виїзних ігор, домашніх матчів, проплату страховки тощо. Керівництву клубу пропонувалося скласти певний бізнес-план з конкретним визначенням всіх потреб.

Хоча під час засідання Ради відбулося лише обговорення, дискутування та констатування проблем, а не прийняття конкретних рішень, все ж склалася думка, що великий бізнес міста, не залишиться осторонь проблем найулюбленішого та наймасовішого виду відпочинку та дозвілля городян – футболу. Адже минулого сезону ігри нашої команди «Звягель-750» відвідали понад 34 тисячі вболівальників. Щиро віримо, що спільними зусиллями вдасться перебороти всі труднощі сьогодення заради успішного майбуття та можливості розвитку місцевого футболу.

За матеріалами сайту Новоград-Волинський

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:39
На кордоні з Білоруссю відновили роботу два пункти проп ...
Сьогодні 18:15
Рекомендації громадянам України, які планують здійснити ...
Сьогодні 18:03
На кордоні з Румунією прикордонники запобігли незаконно ...
Сьогодні 17:48
Контрабандист втік, але залишив адресу проживання і ном ...
Сьогодні 17:15
На Закарпатті затримали офіцера, який за хабар погодивс ...
Сьогодні 14:13
На кордоні з Білоруссю відновили роботу два пункти проп ...
Сьогодні 14:10
Олексій Чернишов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним ...
Сьогодні 14:07
Максим Степанов: Всі лабораторні центри України забезпе ...
Сьогодні 14:04
Призов громадян України віком 18-19 років на строкову в ...
Сьогодні 14:01
Дмитро Кулеба: Україна має стати справжнім гарантом сві ...
Сьогодні 10:55
У Житомирі на проспекті Миру та вулиці Театральній в за ...
02 липня 15:29
Контррозвідка СБУ викрила мільйонні зловживання під час ...
01 липня 10:24
У Житомирі СБУ затримала офіцера військової частини
01 липня 09:15
1000 дол за постійне місце проживання в Україні – посад ...
30 червня 18:39
Житомирянин організував злочинну групу, яка ухилилась в ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення