DataLife Engine > Обласні новини > Голова обласної ради провів робочу зустріч із керівництвом Овруцького району

Голова обласної ради провів робочу зустріч із керівництвом Овруцького району


08.05. Разместил: yuriy
Питання причин недофінансування працівників медичних та соціальних закладів Овруцького району обговорили на рівні вищого керівництва області.

Голова обласної ради Володимир Ширма зустрівся 8 травня з керівництвом Овруцького району, Овруцької та Словечанської ОТГ, начальником управління охорони здоров’я ОДА Миколою Сусликом, в.о. директора департаменту фінансів ОДА Леонідом Мінічем, заступником директора департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Василем Павлюком

Під час зустрічі були розглянуті питання щодо фінансування медичної та соціальних галузей в Овруцькому районі. Зокрема, мова йшла про нестачу коштів на зарплати працівникам Овруцької районної лікарні, Центру ПМСД та Територіального центру соціального обслуговування населення.

На думку Володимира Ширми і керівників профільних управління та департаменту, для вирішення та подальшого уникнення подібних проблем необхідна оптимізація та господарський підхід до деяких питань. Зокрема, це стосується терцентру соціального обслуговування населення, до кінця року якому не вистачає понад 3 мільйона гривень на виплату зарплати, з яких 1,6 млн. грн. – це потреба стаціонарного відділення терцентру у селі Нові Велідники, де перебуває 42 одиноких людини.

Володимир Ширма порадив керівництву району та громад провести роз’яснювальну роботу з місцевим населенням: «У нас є три прекрасних геріатричних пансіонати, де створені відмінні умови для проживання та лікування одиноких людей похилого віку. На мою думку, потрібно поступати по-господарськи, адже разовим наданням певної суми коштів питання не вирішиш, його потрібно вирішувати у комплексі».
Голова обласної ради провів робочу зустріч із керівництвом Овруцького району

Вернуться назад