DataLife Engine > Обласні новини > В Житомирській області на «гарячому» затримано любителів легкої наживи

В Житомирській області на «гарячому» затримано любителів легкої наживи


24.05. Разместил: yuriy
Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області систематично проводяться заходи державного нагляду (контролю). Так в черговий раз під час проведення рейдових заходів оперативною групою було охоплено 2 райони Житомирської області, а саме Малинський та Черняхівський.
В Житомирській області на «гарячому» затримано любителів легкої наживи

В результаті рейдових заходів 24 травня на ставу в селі Стирти, Черняхівського району працівники Державної екологічної інспекції у Житомирській області затримали двох мешканців, які незважаючи на нерестовий період здійснювали вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову (сітки).

В «любителів» незаконної рибалки вилучено 4 сітки, на порушників складено 2 адміністративні протоколи, які будуть скеровані до суду.

За незаконний вилов водних біоресурсів: - линок в кількості 273 шт., щука – 6 шт., карась – 6 шт., окунь – 2 шт. розраховано збитки заподіяні державі в сумі 34 тис. 663 грн.

Державна екологічна інспекція у Житомирській області звертається до небайдужих громадян, в разі виявлення фактів незаконного вилову водних біоресурсів із застосуванням заборонених знарядь лову повідомляти на телефони «Гарячої лінії» за номерами (0412) 46-49-54; 067- 410-27-88.

Вернуться назад