DataLife Engine > Обласні новини > Арешонков: «Вулиця Героя України, який віддав за Батьківщину найдорожче – життя, має виглядати достойно»

Арешонков: «Вулиця Героя України, який віддав за Батьківщину найдорожче – життя, має виглядати достойно»


20.06. Разместил: yuriy
Для забезпечення фінансування ремонту і утримання дорожньої інфраструктури місцевого значення в Державному дорожньому фонді передбачена субвенція в розмірі 11,5 мільярда гривень. Найбільшу за обсягом субвенцію з державного Дорожнього фонду для фінансування будівництва та ремонту доріг місцевого значення отримає бюджет Києва, а саме 1,15 мільярда гривень. Розподіл субвенцій відповідає протяжності доріг місцевого значення в регіонах України.

- Трьом областям, у числі яких і наша Житомирська (617 млн), передбачена найбільша субвенція - понад 600 мільйонів гривень, іншим – п’ятсот і менше. Крім коштів Дорожнього фонду, обласні державні адміністрації можуть направляти на ремонт та утримання доріг місцевого значення додаткове фінансування з обласного бюджету. У черговий раз звернувся до уряду та до голови Житомирської ОДА І.Гундича щодо спрямування коштів на капітальний ремонт ділянки дороги в м. Коростені по вулиці Героя України Сергія Кемського. Потреба – понад 30 мільйонів гривень. Вулиця Героя України, який віддав за Батьківщину найдорожче – життя, має виглядати достойно. Крім того, вона є ще й частиною автодороги міжнародного значення М-21 Виступовичі-Житомир, яка з’єднує Україну з сусідньою Бєларуссю, відтак жодного разу на цю дорогу не виділялись кошти державного бюджету. Вода камінь точить, переконаний, фінансування буде, - зазначив народний депутат України Володимир Арешонков.

Підготувала Алла Яковенко

Вернуться назад