DataLife Engine > Обласні новини > Ремонт доріг, освітлення, утеплення шкіл та приєднання сіл до ОТГ – перспектива Любарського району на 2019-2021 роки

Ремонт доріг, освітлення, утеплення шкіл та приєднання сіл до ОТГ – перспектива Любарського району на 2019-2021 роки


21.12. Разместил: yuriy
Завдяки децентралізації, ініціатором якої став Президент Петро Порошенко, жителі Любарського району вже відчули позитивні зміни.

І вже на 2019-2021 роки визначились із перспективами розвитку – ремонт місцевих доріг, освітлення сіл, утеплення навчальних закладів, будівництво амбулаторій та спортивних майданчиків, приєднання сіл, які не ввійшли до Любарської ОТГ.

Результати впровадження реформи децентралізації у районі у 2015-2018 роках, а також реальні проекти перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки, – основні питання, які обговорили під час Ради регіонального розвитку у Любарському районі вчора, 20 грудня.

За словами голови РДА Костянтина Чернецького, за останні 4 роки завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка, спільній роботі місцевих та обласної влади розпочали реалізацію найуспішнішої реформи країни.

«Нам вдалось наблизити владу до людей. Тепер нам потрібно самим визначати, які об’єкти відновлювати. Ми не маємо права зупинятися на тому, чого вже досягли, бо разом ми зробили лише перші кроки у реформуванні. Адже жителі Любарщини чекають змін. І вони мають їх бачити та відчувати. Ми маємо щодня показувати людям, що реформа децентралізації – це правильний вибір», – наголосив голова РДА.

Серед основних досягнень децентралізації, в тому числі і фінансової, є:

капітальний ремонт котельні Любарської ЦРЛ та термосанація приміщення поліклініки – 2 млн 946,9 тис грн з коштів ДФРР та районного бюджету
реконструкція 6 котелень у школах та у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Світанок»;
придбання шкільного автобуса;
ефективна термосанація Глезненської ЗОШ І-ІІІ ст. та Липненської ЗОШ І-ІІІ ст.;
реконструкція системи теплопостачання у 4 навчальних закладах;
капітальний ремонт районного будинку культури та інші проекти.

Відновлення цих соціальних об’єктів відбувалось за рахунок коштів ДФРР, обласного та місцевого бюджетів.

Костянтин Чернецький акцентував на перспективі розвитку Любарського району – в першу чергу, це приєднання сіл, які не увійшли до складу Любарської ОТГ, що створена у 2017 році.

«Також до перспективного плану розвитку ми включили 17 проектів та проектних ідей, які плануємо реалізувати на території району протягом 2019-2021 років. Серед наших пріоритетів – ремонт доріг до опорних закладів, будівництво амбулаторії в селі Н.Чортория, утеплення 2 шкіл, будівництво спортивних майданчиків із штучним покриттям у с. Стрижівка та Стара Чортория, придбання шкільного транспорту, реконструкція вуличного освітлення у селах», – підкреслив голова ОДА.

Участь у засіданні взяли депутати обласної та районної ради, сільські голови Любарського району.

Нагадаємо, Ради регіонального розвитку вже пройшли у Черняхівському, Хорошівському та Чуднівському районах.

4 грудня голова ОДА Ігор Гундич у Житомирі провів Раду регіонального розвитку. З початку впровадження реформи децентралізації Житомирщина впевнено тримає лідерство серед інших областей та може однією з перших завершити процес об’єднання. Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич розповів про децентралізацію в області та наголосив на тому, що громада хоче чути не загальні цифри, а бачити конкретні результати децентралізації на місцях. Також керівник області окреслив перспективи 2019-2021 – показав ті наймасштабніші проекти, які будуть реалізовуватися на Житомирщині та стануть яскравими символами змін, а найближчим часом доповняться десятками проектів з ОТГ.

Вернуться назад