DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій

На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій


28.12. Разместил: yuriy
28 грудня старт дев’ятій у регіоні поліцейській станції у Ємільчинському районі дали перші особи області та керівництво Головного управління Нацполіції Житомирщини. Відтепер у службовому офісі місцевій громаді допомагатиме дільничний офіцер, за окремим графіком – інспектор ювенальної превенції і за потреби – група швидкого реагування поліції.

Участь у відкритті ще однієї поліцейської станції у с. Підлубах Ємільчинського району взяли голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, керівник ГУНП в області В’ячеслав Печененко, керівництво районної ради та місцевої громади.
На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій

Приміщення поліцейського офісу розміщено на другому поверсі будівлі колишньої сільської ради. А віднині це – цілий адміністративний комплекс, в якому, окрім поліції, розміщується і сільський старостат, і бібліотека.

– Силами громади і за підтримки місцевого відділення поліції ми відремонтували і облаштували усім необхідним приміщення, в якому будуть працювати правоохоронці. Зазначу, що с. Підлуби - це другий за величиною населений пункт у Ємільчинському районі, населення складає близько1,5 тисячі осіб. Тож присутність поліцейських тут необхідна умова для підтримання правопорядку. Звісно, у наших планах і надалі розвивати вже створені умови та вживати нових заходів задля безпеки всієї нашої громади, - прокоментував голова Ємільчинської ОТГ Сергій Волощук.

Традиційно поліцейська станція у Підлубах розрахована на постійне перебування тут дільничного офіцера. Його робоче місце відповідно обладнане усім необхідним. За словами старшого лейтенанта поліції Сергія Серпутька, він працює дільничним уже 6 років і добре розуміє місцеву специфіку. Основні правопорушення, з якими він має справу на ввіреній території, це хуліганства і насильство у сім’ях, породжені зловживанням спиртним і безробіттям.

Інший кабінет поліцейської станції обладнаний спеціально для роботи інспектора ювенальної превенції, який працюватиме тут за графіком. Є в офісі й дитячий куточок. Також тут функціонуватиме ще одне приміщення для чергового наряду реагування патрульної поліції Ємільчинського ВП ГУНП.
На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій

– Упродовж 2018 року завдяки підтримці місцевих громад у нас запрацювали дев’ять поліцейських станцій. Показово, що у нас є не просто взаєморозуміння з органами місцевого самоврядування на словах. Ми робимо спільні дієві кроки для того, щоб зробити суспільне середовище безпечним, а для поліцейських, які над цим працюють, створити належні умови для ефективної роботи, - наголосив керівник Головного управління Нацполіції в Житомирській області В’ячеслав Печененко.

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма пообіцяв і надалі всіляко сприяти розвитку ініціатив, які дозволять поліпшити забезпечення про порядку і безпеки жителів регіону.

Нагадаємо, у поточному році у регіоні розпочали функціонування поліцейські станції у Хорошівському, Бердичівському, Пулинському, Коростенському, Житомирському, Новоград-Волинському, Черняхівському, Чуднівському та тепер і в Ємільчинському районах. А у дільничних офіцерів, які там працюють, уже є перші результати. Зокрема, на Звягельщині завдяки роботі поліцейської станції оперативно розкрито розбій
На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій

Вернуться назад