DataLife Engine > Обласні новини > В Житомирській області виявили вантажівки з лісопродукцією без документів

В Житомирській області виявили вантажівки з лісопродукцією без документів


17.01. Разместил: yuriy
Екологами систематично проводяться заходи державного нагляду (контролю) щодо незаконної заготівлі, реалізації та перевезення деревини.

В зв’язку з масовими крадіжками лісу, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу не перестають проводити заходи державного нагляду (контролю) щодо незаконної заготівлі, реалізації та перевезення деревини.
В Житомирській області виявили вантажівки з лісопродукцією без документів

Так, в ході проведення вищезазначених заходів 15 січня поточного року на території Коростишівського та Попільнянського районів Житомирської області в лісовому масиві Ходорківського лісництва ДП «Попільнянське ЛГ» на лісовій дорозі виявлено два технологічних автомобілі марки «ЗІЛ -131» завантажені лісопродукцією. Водії вантажних автомобілів виявились працівниками вищезазначеного лісового господарства, які пояснили, що продукцію вони завантажили на розробляємій ділянці і виїхали за вказівкою старшого майстра Ходорківського лісництва. На момент зупинення водії були без відповідних документів, що є порушенням ст. 64 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На правопорушників складено три адміністративні протоколи.

Держаними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу і надалі здійснюватимуться заходи з метою попередження та встановлення фактів незаконних порубок дерев, а також нагадуємо порушникам вимог природоохоронного законодавства про невідворотність покарання.

Вернуться назад