DataLife Engine > Обласні новини > Як в Житомирській області будуть охороняти ліси від незаконних порубок

Як в Житомирській області будуть охороняти ліси від незаконних порубок


25.01. Разместил: yuriy
Керівник Державної екологічної інспекції Поліського округу Максим Железняк прийняв участь у спільній нараді ініційованої Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, яка проходила в Житомирській обласній державній адміністрації за головуванням заступника голови облдержадміністрації Олексієм Ясюнецьким, з представниками прокуратури, Управління служби безпеки в Житомирській області та Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області.

Головною темою наради стало питання напрацювання, затвердження та проведення спільних заходів з питань охорони лісів від незаконних порубок, проведення перевірок пилорам, інших деревообробних підприємств на предмет законності придбання деревини.

Велику увагу було приділено змінам, які були внесені до законодавства, зокрема щодо посилення відповідальності відповідно до ст. 246 Кримінального кодексу України та ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також звернено увагу на те, що настає як кримінальна так і адміністративна відповідальність не тільки за незаконну порубку лісових культур, а ще і за незаконне їх перевезення, зберігання, збут.

Крім того, розроблено План спільних заходів щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Житомирської області на 2019 рік.

Державна екологічна інспекція Поліського округу просить небайдужих громадян при виявленні фактів незаконних порубок дерев повідомляти про дані факти на телефони «Гарячої лінії» за номерами (0412) 46-49-54, 067-410-27-88 або за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського 12а.

Вернуться назад