DataLife Engine > Обласні новини > У Словечанській ОТГ бракує лікарів і трактористів

У Словечанській ОТГ бракує лікарів і трактористів


11.02. Разместил: yuriy
Близько 150 жителів сіл, які входять до складу Словечанської об’єднаної територіальної громади, - нині безробітні, які перебувають на обліку в Овруцькій районній філії Житомирського обласного центру зайнятості.

Найбільший роботодавець на території громади - державне підприємство "Словечанське лісове господарство", яке має понад 530 працівників і всього кілька актуальних вакансій: електрогазозварника та трактористів на лісозаготівельні роботи. Зареєстровані в громаді майже 120 суб’єктів малого і середнього підприємництва не потребують нині додатково найманих працівників, з’являються лише поодинокі вакансії кухаря, бармена чи продавця. Нагальною кадровою проблемою у громаді є брак лікарів. Тривалий час не заповнюються вакансії отоларинголога, акушера-гінеколога, невропатолога та рентгенолога у місцевій лікарні.
У Словечанській ОТГ бракує лікарів і трактористів

Аби з’ясувати перспективні можливості розширення зайнятості для словечанців, провідний фахівець Овруцької районної філії Юлія Савчук зустрілась з головою громади Володимиром Трикишею та поспілкувалась з кадровиками кількох місцевих господарств. Вони поінформували представника служби зайнятості, що в березні-квітні з початком весняно-польових робіт очікується пожвавлення попиту на сезонних працівників, тож у разі відкриття вакансій оперативно подаватимуть заявки для їх укомплектування претендентами з числа зареєстрованих безробітних.

Вернуться назад