DataLife Engine > Обласні новини > 3 автомобілі для соціального таксі отримала Житомирщина

3 автомобілі для соціального таксі отримала Житомирщина


25.03. Разместил: yuriy
Відтепер люди з інвалідністю, які проживають у Баранівській, Брусилівській та Любарській ОТГ зможуть користуватися соціальним таксі, адже минулого тижня отримали спеціальні автомобілі для перевезення людей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Про це розповів директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець.
3 автомобілі для соціального таксі отримала Житомирщина

«Минулого тижня Баранівська, Брусилівська та Любарська об’єднані територіальні громади отримали спеціальні автомобілі, які перевозитимуть людей з інвалідністю. У цих громадах створені соціальні служби, які фінансуватимуться із місцевого бюджету. Такі люди зможуть їздити туди, куди їм треба, а кількість поїздок та умови перевезення самостійно визначатиме ОТГ», – розповів Юрій Прокопець.

Автомобілі укомплектовані пасажирським підйомником, що керується дистанційним пультом. Для зручності підйомник має перехідний місток. Основні технічні параметри відповідають Директивам Безпеки ЄС.

Вартість одного такого автомобіля – 1 млн грн.

Загалом придбали 25 спеціально обладнаних автомобілів для усієї України в рамках програми стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю (соціальне таксі), що була запроваджена у минулому 2018 році.

Також він додав, що до 1 квітня інші громади, в яких проживає від 25 людей з інвалідністю можуть створити відповідну соціальну службу та подати пакет документів для отримання спеціального автомобіля для перевезення.

Довідково. Автомобілі закупаються Фондом соціального захисту інвалідів таких автомобілів для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю виконавчими органами міських рад (крім міст, що є обласними центрами, та міст обласного значення), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад.

Рішення приймається робочою групою Мінсоцполітики за результатами розгляду наданих заяв та відповідного пакету документів.

Вернуться назад