DataLife Engine > Обласні новини > В області розпочали перевірку дитячих оздоровчих закладів із Бердичівського району

В області розпочали перевірку дитячих оздоровчих закладів із Бердичівського району


15.05. Разместил: yuriy
На Житомирщині упродовж 14-17 травня перевірятимуть стан готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до літнього сезону 2019 року.

Розпочали перевірку вчора, 14 травня, із закладів у Бердичівському районі –позашкільний навчально-оздоровчий заклад «Дитячо-юнацький табір «Березовий гай» та Благодійний табір «Відкрите серце».

Про це розповіла заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Світлана Бойм.

За її словами, графік перевірки затвердили затвердили нещодавно під час засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей.

«Ми розпочали перевірку із 2 таборів закладів у Бердичівському районі. Така перевірка потрібна для того, аби переконатись в яких умовах відпочиватимуть та оздоровлюватимуться діти, в тому числі і за кошти обласного бюджету. Маємо на власні очі побачити, в яких умовах перебуватимуть діти під час змін влітку і чи дійсно заклади готові приймати на оздоровлення дітей. Загалом до кінця тижня плануємо перевірити 10 дитячих оздоровчих закладів», – зазначила Світлана Бойм.

До складу групи, яка перевірятиме готовність таборів до змін, входять представники департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, управління охорони здоров’я, управління Держпродспоживслужби, управління ДСНС. Фахівці перевіряють кімнати, в яких проживатимуть діти, харчоблоки, санвузли тощо.

Вже сьогодні, 15 травня, група перевірить Дитячий оздоровчий заклад «Дзвіночок» при Житомирському обласному лікувально-санаторному центрі радіаційного захисту для дорослого та дитячого населення «Дениші» та Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» у м. Андрушівка.

Нагадаємо, що в обласному бюджеті цьогоріч передбачили 10,5 млн грн на оздоровлення та відпочинок дітей у таборах Житомирщини. А комісія з гуманітарних питань підтримала встановлення граничної вартості путівок для дітей на Житомирщині у розмірі 6,5 тис. грн.

Вернуться назад