DataLife Engine > Обласні новини > У гості до Ємільчинських поліцейських завітали школярі

У гості до Ємільчинських поліцейських завітали школярі


29.05. Разместил: yuriy
Другокласники місцевої гімназії прийшли на екскурсію на запрошення самих правоохоронців. Діти дізналися про роботу різних служб та підрозділів і повторили правила безпечної поведінки напередодні літніх канікул.

У Ємільчинському відділення поліції близько 30 юних гостей зустріли інспектори Юнона Серпутько та Олександр Висоцький. Екскурсія розпочалася зі знайомства з роботою чергової служби. Тут школярі дізналися, що таке слідчо-оперативна група і як вона працює, спостерігали за роботою працівників чергової частини. Оперативний черговий продемонстрував дітям можливості камер відеоспостереження, що розміщені у селищі та розповів, як такий відео нагляд допомагає підтримувати правопорядок.
У гості до Ємільчинських поліцейських завітали школярі

Дітлахи роздивлялися навкруги та задавали безліч питань: і куди надходять дзвінки, якщо телефонувати на спецлінію «102», і як відбувається виїзд поліцейських на місця події, і як розшукують злочинців та де їх утримують тощо.

Потому діти роздивилися і навіть приміряли спеціальні засоби захисту – бронежилети та каски. Також поліцейські розповіли дітлахам і про озброєння та технічне оснащення поліції.

Правоохоронці нагадали школярам про необхідність дотримання правил безпеки під час відпочинку у лісі та поблизу водойм, розваг на вулиці та у оздоровчих закладах. Також діти повторили Правила дорожнього руху та обговорили інші ситуації, у яких необхідна допомога дорослих.

По завершенню школярики оглянули службовий автотранспорт поліцейських та змогли посидіти за кермом автівки, уявляючи себе керманичами спеціального автомобіля.

Діти подякували поліцейським за цікаву екскурсію та сфотографувалися напам’ять.
У гості до Ємільчинських поліцейських завітали школярі

У гості до Ємільчинських поліцейських завітали школярі

Вернуться назад