DataLife Engine > Обласні новини > В Житомирської області вилучено майже 1200 літрів небезпечних для здоров’я людей алкогольних напоїв

В Житомирської області вилучено майже 1200 літрів небезпечних для здоров’я людей алкогольних напоїв


27.06. Разместил: yuriy
На Житомирщині судитимуть організовану злочинну групу, члени якої налагодили на території області збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Зокрема, у четвер, 27 червня 2019 року, прокуратурою області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно організованої групи у складі трьох осіб, які налагодили незаконне придбання з метою збуту, зберігання, транспортування з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Досудовим розслідуванням установлено, що житель Житомирського району з корисливих мотивів, не маючи відповідної ліцензії на торгівлю алкогольними напоями, з метою отримання неконтрольованого державою доходу, у травні 2018 року створив організовану злочинну групу, до складу якої увійшли двоє осіб – жителів міста Житомира.

У подальшому зловмисники з травня минулого року по квітень поточного року, порушуючи вимоги податкового законодавства, здійснювали збут попередньо придбаних незаконно виготовлених алкогольних напоїв мешканцям Житомира та району.

Під час санкціонованих обшуків виявлено та вилучено майже 700 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Викрито і припинено протиправну діяльність організованої злочинної групи завдяки злагодженим діям прокуратури області та Управління захисту економіки в області.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 КК України скеровано до Богунського районного суду міста Житомира для розгляду по суті.

Також прокуратурою області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1, 2 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту, зберігання, транспортування з цією метою незаконно виготовлених алкогольних напоїв, а також незаконне виготовлення алкогольних напоїв).

Установлено, що особа, житель Рівненщини, організував незаконне виробництво алкогольних напоїв, які збував на території Житомирської області.
Під час проведених обшуків у місцях виготовлення алкогольної продукції та в місцях її збуту вилучено понад півтисячі літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, компоненти та обладнання для виробництва такої продукції.

Наразі, 26.06.2019, обвинувальний акт направлено до Олевського районного суду.
Публічне обвинувачення в обох кримінальних провадженнях здійснюватиме прокуратура області.

Вернуться назад